کاربران باز هم از باگ های متعدد iOS 8.1.1 گلایه دارند

کاربران باز هم از باگ های متعدد iOS 8.1.1 گلایه دارند

دوشنبه گذشته، iOS 8.1.1 توسط اپل عرضه شد. در کنار افزایش سرعت دستگاه های قدیمی، مانند آیفون ۴S و آیپد ۲، این آپدیت برخی باگ ها را رفع کرده و از پیشرفت هایی نسبت به نسخه قبلی برخوردار است. اما به نظر می رسد، به روز رسانی مورد بحث مشکلات جدیدی برای کاربران دستگاه های اپل به وجود آورده و برخی از آن ها از عدم رفع نواقص گذشته در نسخه ی اخیراً منتشر شده خبر داده اند. به عنوان مثال، بسیاری از کاربران آیفون ۴S، هنوز هم با اختلالاتی در اتصال به شبکه های Wi-Fi رو به رو هستند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

از دیگر مشکلات ایجاد شده برای کاربران، می توان به عدم امکان خاموش کردن copy/define در مرورگر سافاری و داغ شدن بسیار شدید آیپد مینی در حین انجام بازی اشاره کرد. به تازگی نیز برخی از کاربران آیفون ۵S، از عدم کارکرد صحیح بلوتوث پس از نصب iOS 8.1.1 خبر داده اند.

همانطور که احتمالا تا به جال مطلع شده اید، در مورد iOS 8 کاربران نسبت به نسخه های پیشین این سیستم عامل با روندی کندتر محصولات خود را ارتقا می دهند. طبق آمار منتشر شده توسط AppLovin، شرکتی که روزانه حدود ۲۵ میلیارد در خواست تبلیغات را پردازش می کند، پس از گذشت ۴۵ روز از انتشار عمومی آخرین نسخه از سیستم عامل مبتنی بر موبایل اپل، تنها ۵۰ درصد کاربران آن را نصب کرده بودند که در مقایسه با آمار ۸۰ درصدی مربوط به iOS 7، ناامید کننده به نظر می رسد.

بدون شک اپل در حال کار بر روی آپدیتی جدید جهت رفع مشکلات فعلی و راضی کردن کاربران است که انتظار می رود به زودی منتشر شود. آیا شما هم مشکلات مشابهی را تجربه می کنید؟ آن ها را با ما و سایر خوانندگان سایت به اشتراک بگذارید.

نظرات ۷۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato