با دفترچه یادداشت هوشمند Moleskine طرح های خود را تبدیل به وکتور کنید

با دفترچه یادداشت هوشمند Moleskine طرح های خود را تبدیل به وکتور کنید

با دفترچه یادداشت هوشمند Moleskine طرح های خود را تبدیل به وکتور کنید

با گذشت زمان می بینیم که ابزار هوشمند و دیجیتالی جایگزین نسخه سنتی خود می شود. می توان به مواردی همچون ساعت هوشمند، دستبند و حتی عینک اشاره کرد. اما Moleskine اقدام جذابی را به انجام رسانده و دفترچه هوشمندی ساخته که در عین حال، کاملا سنتی عمل می کند.

در این دفترچه کوچک شما هیچ المان دیجیتالی نخواهید دید و حتی با مداد معمولی می توانید به روی آن طراحی کنید. اما به لطف اپلیکیشن همراه این دفترچه، شما می توانید طرح های گرافیکی خود را به فرمت وکتور تبدیل کنید.

در ادامه مطلب بیشتر با این محصول آشنا خواهید شد.

همانطور که گفتیم این محصول به همراه یک اپلیکیشن برای سیستم عامل iOS مناسب آیپد و آیفون عرضه می شود. در چهار گوشه صفحات دفترچه هوشمند Moleskine نقاطی قرار دارند که به ترجمه محتوای موجود در صفحه به فرمت وکتور کمک می کنند. این اقدام بدون تغییر در طراحی انجام می پذیرد و نتیجه نهایی به دو فرمت jpg. یا svg. مناسب Photoshop و Illustrator تبدیل خواهند شد.

البته امروزه محصولات تمام دیجیتالی مثل گلکسی نوت ۴ تولید شده که از قلم مخصوص خود بهره می برند و یا حتی لوازم جانبی ساخته شده توسط Wacom به خوبی با آیفون و آیپد سازگار هستند. اما کتابچه Moleskine همانطور که گفتیم به صورت کاملا سنتی و در عین حال مدرن عمل می کند که به جرات می توان گفت تمام طراحان گرافیکی با آن احساس رضایت خواهند داشت.

دفترچه هوشمند Moleskine نیازی به باتری یا ارتباط اینترنتی ندارد و با قیمت تنها ۳۳ دلار به فروش می رسد. پیشنهاد می کنیم ویدیوی معرفی این محصول را از دست ندهید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Moleskine-Smart-Notebook.mp4"]

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل