۷۷ درصد از ترافیک وب ایجاد شده توسط فبلت ها متعلق به محصولات سامسونگ است

۷۷ درصد از ترافیک وب ایجاد شده توسط فبلت ها متعلق به محصولات سامسونگ است

این روزها دائماً در اخبار در مورد تلاش های سامسونگ در رابطه با اصلاح ساختار مدیریتی و مالی اش می شنویم و این کمپانی به شدت نگران رکودهاییست که با آنها مواجه گشته است. اما در میان این اخبار ناخوشایند برخی از تحلیل ها و آمارها نشان می دهند این برند کره ای کماکان بهترین تبلت ها را تولید می نماید و تمرکزش بر این بازار می تواند در سال های آینده نیز سبب برتریش نسبت به سایر رقبا گردد.

اخیراً شرکت Chitika به تحلیل دیتای ترافیک موبایل در آمریکای شمالی پرداخته و در آمارهای حاصل از این تحلیل آورده که ۷۷ درصد از ترافیک وب ایجاد شده توسط فبلت ها متعلق به محصولات سامسونگ بوده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

Chitika می گوید در این آمار هر تلفن هوشمندی که دارای صفحه نمایش ۵ اینچی باشد فبلت محسوب گشته و لذا سامسونگ تعدد محصولات بیشتری را در این دسته بندی داشته است زیرا موبایل های Galaxy S4 و S5 نیز ابعاد نمایشگری در همین حدود دارند.

همچنین در آمار مورد بحث ذکر شده است تنها فبلت رقیب اصلی سامسونگ یعنی اپل که از ماه نوامبر و با عنوان آیفون ۶ پلاس وارد بازار گشته تنها ۳.۹ درصد از ترافیک مورد اشاره را به خود اختصاص داده است.

۴ درصد از ترافیک حال حاضر آمریکای شمالی در اختیار Droid Ultra از موتورولا بوده و بیشترین رقم با ۲۹.۷ درصد متعلق است به گلکسی S5 سامسونگ، البته نوت ۳ را هم نباید از قلم انداخت زیرا این پرچمدار پیشین نیز ۱۳ درصد از ترافیک فبلت ها در منطقه ی یاد شده را بر دوش می کشد.

Phones-with-5-inch-screens-are-accounting-for-more-mobile-web-traffic

تلفن های هوشمند با صفحه نمایش بزرگتر از ۵ اینچ ۱۷.۹ درصد از ترافیک اینترنتی بر مبنای موبایل در آمریکای شمالی را به خود اختصاص داده اند و Chitika می گوید این عدد در سال گذشته تنها ۶.۹ درصد بوده است. شرکت مذکور پیش بینی کرده است استفاده از محصولات مورد بحث کماکان در طی سال آتی نیز ادامه خواهد داشت، خبری که با توجه به تنوع فبلت های سامسونگ برای این کمپانی کره ای می تواند خوشایند باشد.

نظرات ۱۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato