همه چیز درباره آیفون 13
ترس در داخل بدنه سامسونگ؛ کارمندان نگران تغییرات سازمانی

ترس در داخل بدنه سامسونگ؛ کارمندان نگران تغییرات سازمانی

شرکت های بزرگ به صورت سالانه عملکرد خود را مورد بررسی قرار می دهند و تغییرات سازمانی لازم را برای بهبود عملکردشان اعمال می کنند. اکنون از داخل سامسونگ خبر می رسد که موعد تغییرات سالانه در هفته آینده است و به همین علت ترس و آشفتگی کارمندان این شرکت کره ای را فرا گرفته است.

به گزارش رویترز در این میان، بخش موبایل سامسونگ بیشترین خطر را احساس می کند. رسیدن به پایین ترین میزان درآمد در طول سه سال گذشته و عملکرد ضعیف در بازار، از جمله عواملی هستند که احتمال تغییر در این بخش را بسیار بالا می برند.

سامسونگ در طول سال گذشته در بازار موبایل های ارزان قیمت نتوانست رقیب شرکتی همچون شیائومی شود و در بازار پرچمداران نیز میزان فروشش به شدت تحت تاثیر آیفون های جدید اپل قرار گرفت. این عوامل باعث شدند تا سهم بازار سامسونگ نسبت به سال های قبل کاهش پیدا کند.

در حالی که سامسونگ به صورت رسمی از اظهار نظر در این زمینه خود داری کرده است، اما پیش بینی می شود آقای جی.کی.شین به عنوان مدیر بخش موبایل، دیگر جایی در تشکیلات سامسونگ نداشته باشد.

در همین راستا یک روزنامه محلی کره نیز گزارش داده است که سامسونگ قصد دارد ۲۰ درصد از مدیران ارشد خود در خارج از مرز ها را اخراج کند که از این میزان ۳۰ درصد مربوط به بخش موبایل می شود.

کارمندان سامسونگ در صحبتی که با رویترز داشته اند اعلام کرده اند که این تغییرات به شدت تمرکز آن ها را برای کار کردن به هم می زند. هیچ کس احساس امنیت شغلی نمی کند و تا هفته ها پس از اعمال تغییرات، کسی برنامه خود برای آینده را نمی داند.

به هر ترتیب باید منتظر ماند و دید که آیا سامسونگ در سال بعد می تواند شکست های کنونی را جبران نماید یا خیر.

نظرات ۲۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato