تجربه ای جدید از قفل اپلیکیشن ها با Oops! AppLock

تجربه ای جدید از قفل اپلیکیشن ها با Oops! AppLock

تجربه ای جدید از قفل اپلیکیشن ها با Oops! AppLock

هر چقدر هم روی موبایلتان رمز و الگو برای بازگشایی بگذارید، امکان کنجکاوی سایر افراد در محتوای شخصی شما به قوت خود پابرجاست. مطمئنا همگی در اپلیکیشن هایی مثل وایبر و نمونه های مشابه، پیام هایی داریم که دوست نداریم جز خودمان کسی به خواندن آنها بپردازد. Oops! AppLock با مکانیزمی تقریبا پیچیده، از جستجوی افراد کنجکاو در موبایلتان با قفل کردن اپلیکیشن ها محافظت می کند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

مکانیزم عمل Oops! AppLock تاحدودی پیچیده است که اتفاقا همین پیچیدگی نقطه قوت آن محسوب می شود. با ورود به اپلیکیشن، لیستی از اپ هایی که در گجتتان نصب شده را خواهید دید. برای قفل کردن هر اپلیکیشن، کافی است با کشیدن آیکن آن به سمت راست، آن را به فهرست اپلیکیشن های قفل شده وارد کنید.

از این به بعد با ورود به اپلیکیشن قفل شده، توانایی انجام هر کاری در محیط آن از شما گرفته می شود. بدین صورت که هر چقدر هم روی آیکن های مختلف اشاره کنید فایده ای نداشته و انگار موبایل به حالت فریز فرو رفته، بنابراین ناچارید که در نهایت از محیط اپلیکیشن خارج شوید.

Oops AppLock 2

سوال اینجاست که حالا برای باز کردن اپلیکیشن ها باید چه کار کرد؟ Oops! AppLock با عملکردی جالب، خود را به خوبی در میان سایر اپلیکیشن های شما پنهان می کند. بدین صورت که نام اپلیکیشن روی صفحه موبایلتان به K Note تغییر کرده و با فشردن آیکن آن، یک دفترچه یادداشت خالی را مشاهده خواهید کرد. حالا در این دفترچه یادداشت، باید با سه بار فشردن دکمه افزایش صدای موبایل، وارد منوی اپلیکیشن شده و دوباره به فهرست قفل شده ها دسترسی داشته باشید. البته این الگو در تنظیمات قابل تغییر است.

همچنین امکان جالب دیگر این اپلیکیشن، توانایی تعیین یک تصویر برای اپلیکیشن های قفل شده است. با گذاشتن تصویری بی ربط برای اپلیکیشن قفل شده، هر بار که کسی قصد کنجکاوی در آن را داشته باشد با مشاهده آن غافلگیر خواهد شد.

Oops! AppLock برای دستگاه های اندرویدی عرضه شده و تا یک بار آن را امتحان نکنید، به طور کامل متوجه کارکرد آن نخواهید شد. پس پیشنهاد می کنیم که همین حالا این اپلیکیشن رایگان ۱.۵ مگابایتی را در گجت های اندرویدی خود نصب کرده و با مکانیزم عملکرد متفاوت آن آشنا شوید.

Oops! AppLock
  • Oops! AppLock
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Keybotivated
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱.۵ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل