همه چیز درباره آیفون 13
حضور ستاره سریال The Big Bang Theory در ویدیوهای تبلیغاتی جدید اینتل [تماشا کنید]

حضور ستاره سریال The Big Bang Theory در ویدیوهای تبلیغاتی جدید اینتل [تماشا کنید]

بسیاری از ما جیم پارسونز را با بازی در نقش دکتر شلدون کوپر در سریال "The Big Bang Theory" می شناسیم. فیزیکدانی بسیار گیک با اخلاقیاتی خاص و البته منحصر به فرد. اخیراً وی در همین نقش و در مجموعه ویدئوهایی تبلیغاتی برای شرکت اینتل ظاهر شده است که در نوع خودشان بسیار جالب و دیدنی هستند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در اولین ویدئوی تبلیغاتی اینتل می بینیم که شلدون وارد آزمایشگاه این شرکت شده و با بسیاری از تکنولوژی های جدید آن مشغول تفریح کردن می شود. اما چند لحظه ی بعد گارد نگهبان از راه می رسد و او را از این مکان بیرون می اندازد و به وی یادآوری می کند که هیچ یک از مواردی که مشاهده نموده است را برای دیگران بازگو نکند، هر چند که شلدون حتی برای چند ثانیه هم به این درخواست وفادرا نمی ماند.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/In-the-Lab-With-Jim-Parsons.mp4"]

در ویدئوی دوم جیم پارسونز در حالیکه سوار هواپیما شده و مهمانداری در حال توضیح اطلاعات اولیه و معمول پروازی است، برخی از حرکات وی را مشابه تکنولوژی مبتنی بر ژست های حرکتی که در اینتل دیده می یابد و با هیجانی مضاعف توضیح می دهد با چنین ژست هایی (مشابه آنچه مهماندار در حال انجام دادن است) در آزمایشگاه شرکت یاد شده می توانید یک کشتی فضایی را کنترل نمایید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Jim-Parsons-Plays-Flight-Attendant.mp4"]

نظرات ۱۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato