اندروید ۵.۰.۱ برای نکسوس ۹، نکسوس ۱۰ و نکسوس ۷ مدل ۲۰۱۳ عرضه شد

اندروید ۵.۰.۱ برای نکسوس ۹، نکسوس ۱۰ و نکسوس ۷ مدل ۲۰۱۳ عرضه شد

اندروید ۵.۰.۱ برای نکسوس ۹، نکسوس ۱۰ و نکسوس ۷ مدل ۲۰۱۳ عرضه شد

بالاخره اندروید ۵.۰ آب نبات چوبی برای دستگاه های مختلف عرضه شد، به نظر می رسد یکی از دلایل تاخیرات عذاب دهنده عرضه برای دستگاه های نکسوسی این است که اندروید ۵.۰.۱ در راه است. نسخه جدید در حال حاضر برای برخی دستگاه های منتخب نکسوسی و همچنین به صورت AOSP عرضه شده است.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

جدیدترین نسخه اندروید شب گذشته با شماره ساخت LRX22C عرضه شد و اولین به روز رسانی رسمی پس از ۵.۰ محسوب می شود. اندروید ۵.۰.۱ در حال حاضر در AOSP با نام Andoird 5.0.1_r1 قرار گرفته و همچنین ایمیج آن در وب سایت گوگل برای دستگاه های نکسوس ۷ (۲۰۱۳ نسخه وای فای)، نکسوس ۹ و نکسوس ۱۰ عرضه شده و به زودی برای دیگر دستگاه ها نیز منتشر خواهد شد.

معمولا چنین به روز رسانی های کوچکی، هیچ ویژگی جدید و قابلیت هیجان انگیزی ندارند و در مورد ۵.۰.۱ هم به همین صورت است. در نسخه جدید برخی باگ های کوچک رفع شده و همچنین برخی مشکلات موجود در بخش RTL اندروید آب نبات چوبی برطرف گردیده است.

بنابراین اگر به دنبال قابلیت های تازه ای می گردید قطعا از اندروید ۵.۰.۱ نا امید خواهید شد ولی به هر صورت چنین به روز رسانی هایی برای بهبود عملکرد دستگاه لازم هستند.

کاربرانی که نمی توانند برای دریافت فایل OTA صبر کنند باید فایل ایمیج مربوط به دستگاه خود را از گوگل دریافت و طبق راهنمایی مندرج، پیش بروید که ما به نا آشنایان پیشنهاد می کنیم از این کار پرهیز کنند.

نظرات ۲۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل