VC Cup برگزار می شود

بعد از شش ماه فعالیت مستمر دبیرخانه ششمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب وکار شریف، دریافت طرح ها و آموزش و مربی گری تیم ها، دوشنبه هفدهم آذرماه، با حضور فینالیست ها و داوری زنده، vc cup برگزار می گردد.

فعالیت دبیرخانه ششمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب وکار شریف، درحالی پایان می گیرد که ۶ تیم برگزیده، در دو حوزه ایده و کسب وکار نوپا، در روز دوشنبه ۱۷ آذرماه،با حضور داوران، سرمایه گذاران، کارآفرینان و اهل رسانه، جهت دفاع از طرح خود و کسب جایگاه رتبه اول تا سوم و بهره مندی از جوایز به صورت زنده ارائه خواهد داشت و به سوالات داوران پاسخ خواهند داد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

ششمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف، از خرداد ماه امسال آغاز به کار و بعد از اطلاع رسانی گسترده در سطح کشور، از جمله دانشگاه ها و پارکهای علم و فناوری، مراکز رشد، رسانه های آی تی و فناوری، به جذب طرح در دو حوزه ایده و کسب وکارنوپا، پرداخت.

این جشنواره، موفق به دریافت بیش از ۱۵۰ طرح در حوزه های نانو، الکترونیک، مکانیک، آی‌تی، مهندسی پزشکی، شیمی، مواد، کشاورزی، و مخابرات و.... شد که بعداز برگزاری چهار دوره موفق کارگاه آموزشی جهت توانمند سازی کارآفرینان، طرح های شرکت کننده را جهت بررسی و ارزیابی به تیم داوری ارسال نمود.

داوران و صاحبنظران بعداز بررسی طرح ها، ۳۲ تیم را حایز شرایط برای ورود به مرحله دوم دانستند که این ۳۲ تیم تحت نظر مربیان و منتورهای معرفی شده از سوی دبیرخانه آموزش و مشاوره دیدند. همچنین داوری مرحله دوم جهت انتخاب ۶ تیم برتر با حضور نماینده تیم ها و طرح سوالات از سوی داوران برگزار شد که در روز۱۷ آذرماه به صورت زنده از طرح خود دفاع کنند.

از جمله مزایای شرکت در این جشنواره تسهیلات ارزان قیمت، جایزه نقدی ارزشمند، معرفی به سرمایه گذار و... است که به رتبه اول تا سوم هر گروه تعلق خواهد گرفت، همچنین در روز جشنواره حضار نیز به صورت آنلاین به تیم های شرکت کننده رای خواهند داد و از جوایز در نظر گرفته شده به صورت قرعه کشی بهره مند خواهند شد.

حضور در جشنواره رایگان است و علاقه مندان جهت ثبت نام، مشخصات و شماره همراه خود را به ایمیل info@vccup.ir ارسال نمایند.

زمان :دوشنبه هفدهم آذرماه از ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۸

مکان: سالن جابرابن حیان، دانشگاه صنعتی شریف

نظرات ۱۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato