احتمالا HTC Hima دارای یک نسخه Ultra هم خواهد بود [شایعه]

احتمالا HTC Hima دارای یک نسخه Ultra هم خواهد بود [شایعه]

چندی پیش به اطلاع تان رساندیم که شایعاتی در رابطه با پرچمدار بعدی اچ تی سی مطرح شده. طبق شنیده ها عضو جدید خانواده وان در اچ تی سی، HTC Hima نام خواهد داشت. اما به نظر می رسد این محصول تنها در یک نسخه ساخته نخواهد شد و به احتمال زیاد، دارای یک نمونه Ultra هم خواهد بود.

از طرفی، شنیده شده که اچ تی سی قصد دارد نسخه سوم Butterfly و همچنین تبلت های جدیدی را هم عرضه کند.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

Leaked-and-unconfirmed-details-about-some-of-HTCs-upcoming-devices

با توجه به خبری که روز گذشته منتشر شد، باید گفت هنوز اطلاعاتی در رابطه با تفاوت Hima و نسخه Ultra درز نکرده ولی حدس زده می شود که مورد دوم، از نمایشگر بزرگتری بهره ببرد. مشابه آنچه که در رابطه با One Max و One وجود دارد.

حتی گفته شده که اچ تیسی قصد دارد یک نمونه ارزان قیمت تر (با نام HTC Hima Ace) و نسخه ویندوز فون پرچمدار جدیدش را هم همراه با نسخه اصلی، عرضه کند.

پیش از این به عرض تان رساندیم که این شرکت قصد دارد در سال جدید نسخه جدید دوربین Re Camera را هم معرفی کند. این موضوع از طرف یکی از مدیران اچ تی سی عنوان شده است.

Leaked-and-unconfirmed-details-about-some-of-HTCs-upcoming-devices (1)

همچنین اچ تی سی به احتمال بسیار زیاد نسل سوم Butterfly و همچنین تبلت هایی بر پایه Nexus 9 ولی با رابط کاربری HTC Sense معرفی کند. به لطف تصویری که از سوی Upleaks منتشر شده، ما عبارت Sense 7.0 را می بینیم و همین موضوع نشان از برنامه اچ تی سی برای به روز رسانی رابط کاربری شخصی اش را به ما می دهد. از طرفی رابط کاربری جدید هم با محصولات تازه معرفی می شود.

اما باید به خاطر داشته باشیم تمام موارد فوق الذکر باید به مرحله عمل برسند و هنوز برای اطمینان از صحت و سقم اینگونه اخبار و شایعات، زمان زیادی باقی مانده است.

نظرات ۱۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato