دعوتنامه شیائومی برای رویداد ۹ دسامبر ارسال شد

دعوتنامه شیائومی برای رویداد ۹ دسامبر ارسال شد

دعوتنامه شیائومی برای رویداد ۹ دسامبر ارسال شد

شیائومی از آن جمله شرکت هایی است که همیشه و در هر زمانی خبرساز می شود. اگر چه بیشترین تمرکز خبری حول این شرکت در مورد معرفی احتمالی پرچمدار جدید این شرکت یعنی Xiaomi Mi 5 در نمایشگاه CES 2015 است، اما چینی ها ظاهرا میخواهند کمی زودتر و در روز ۹ دسامبر، یعنی سه شنبه هفته آینده، از محصولی جدید رونمایی کنند. اما این محصول چیست؟

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

Xiaomi-windmill-teaser

اگر نگاهی به دعوتنامه ارسالی و شعار شرکت مورد بحث (Up In The Wind Together) بیاندازیم، ظاهرا محصول احتمالی، میتواند یک هواکش یا تهویه هوا باشد. اما برای ورود به بازار محصولات خانگی مانند آنچه اشاره کردیم، شیائومی هنوز راه درازی را در پیش دارد، بنابر این با کمی تامل درمیابیم که باید منتظر معرفی محصول دیگری باشیم.

بر اساس شایعات اخیر، محصول جدید این شرکت ممکن است جانشین تلفن هوشمند میان رده Redmi 1S باشد یا یک تبلت مقرون به صرفه جدید، یا شاهد هم هردو. شاید هم به کلی شاهد دستگاه جدیدی باشیم.

فون آرنا پیش بینی کرده که محصول جدید شیائومی یک تبلت خواهد بود که از مشخصات آن میتوان به صفحه ۹.۲ اینچی، یک گیگابایت حافظه رم پردازشی و پردازنده مرکزی ۶۴ بیتی اسنپدراگون ۴۱۰ و قیمتی مناسب و رقابتی اشاره کرد.

در هر صورت شرکت یاد شده هرچه آماده کرده باشد به زودی معرفی میگردد. بنابر این تا هفته آینده منتظر میمانیم تا واقعیت اصلی پشت پرده نمادی که بر روی دعوت تامه ارسالی شیائومی وجود دارد را بفهمیم.

نظرات ۱۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل