LumiKids Park، اپلیکیشن آموزشی تیم سازنده Lumosity برای کودکان منتشر شد

LumiKids Park، اپلیکیشن آموزشی تیم سازنده Lumosity برای کودکان منتشر شد

Lumosity یکی از برترین اپلیکیشن های موجود برای تقویت مهارت های ذهنی است که اگر به خاطر داشته باشید، پیش تر به معرفی آن در دیجیاتو پرداخته بودیم. به تازگی مشخص شده که کمپانی Lumos Labs قصد گسترش رنج سنی کاربران لوموسیتی را داشته و به همین منظور اپلیکیشنی مشابه آن را برای کودکان طراحی کرده است.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید.

LumiKids Park کودکان ۵ ساله و کوچکتر را هدف قرار داده و کلیه بازی های آموزشی که برای آن طراحی شده، محصول تفکرات افراد متخصص در زمینه تولید محصولات مناسب برای کودکان و خردسالان است. همانند لوموسیتی، این اپلیکیشن نیز در راستای ارتقای مهارت های فکری است که البته معماهای آن مناسب افراد کم سن و سال تر طراحی شده.

از جمله مهارت هایی که لومی کیدز پارک در قالب بازی به کودکان شما آموزش می دهد، مهارت های دسته بندی، پردازش تصویری و افزایش دقت و توجه هستند. به طور مثال برای مهارت دسته بندی، کودک می بایست رنگ موجودات کوچک در بازی را تشخیص داده و آن ها را در ظرف همرنگ خودشان قرار دهد.

lk4

برای افزایش دقت و توجه نیز بازی ای طراحی شده تا کودک خردسال در قالب بازی قایم باشک، با تمرکز روی صفحه موجوداتی که در گوشه و کنار محیط بازی پنهان شده اند را پیدا کند.

لومی کیدز پارک فعلا برای سیستم عامل iOS و دستگاه های آیپد عرضه شده و هنوز خبری مبنی بر انتشار آن برای سایر پلتفرم ها منتشر نشده است.

LumiKids Park
  • LumiKids Park
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .Lumos Labs, Inc
  • سیستم عامل: iOS
  • حجم: ۱۵.۶ مگابایت
دانلود
اپ‌استور

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato