اپلیکیشن جدید گوگل، کانال های زنده را به Android TV می آورد

اپلیکیشن جدید گوگل، کانال های زنده را به Android TV می آورد

روز گذشته، اپلیکیشنی توسط گوگل عرضه شد که امکان تماشای کانال های زنده بر روی Android TV را فراهم می سازد. اپلیکیشن یاد شده، که Live Channels for Android TV نام دارد، بدون هیچ گونه اعلام رسمی از سمت این شرکت، در Google Play قرار گرفته است.

همانطور که از اسمش بر می آید، اپلیکیشن مورد بحث برای ابزارهای مبتنی بر اندروید که در اتاق نشیمن مورد استفاده دارند ساخته شده؛ تنها گزینه فعلی در این رِنج، Nexus Player است اما بدون شک، محصولات دیگری در آینده ای نزدیک، از راه خواهند رسید.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید.

لازم به ذکر است که استفاده از 'کانال های زنده برای اندروید'، نیاز به سخت افزاری مخصوص دارد. به گفته گوگل، این اپلیکیشن می تواند ورودی دریافت کننده های موجود در دستگاه (که تا به حال در هیچ یک از دستگاه های مبتنی بر Android TV وجود نداشته)، دریافت کننده های IP-base و مواردی از این دست را نمایش دهد. اما به محض دریافت سیگنال، امکانات مختلفی از جمله نمایش تصویر در تصویر، و کنترل والدین در اختیارتان قرار خواهد گرفت. امکان مشاهده دو کانال متفاوت، به صورت همزمان نیز وجود دارد.

androidlivetv2.0

Android TV، آخرین تلاش گوگل برای ورود به اتاق نشیمن مشتریان است. با وجود شروع خوب پلتفرم مورد بحث، مشکلات کلیدی آن، گسترش محتوا و اکوسیستم اپلیکیشن هاست. پشتیبانی از تلویزیون زنده، این مشکلات را حل نمی کند، اما باعث خط خوردن یکی از موارد موجود در این لیست طولانی می شود. هنوز راه زیادی تا ثمر بخشی پلتفرم Android TV باقیست. نظر شما در این باره چیست؟

نظرات ۱۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato