با Metapho، اطلاعات ضمیمه تصاویر خود را مشاهده کرده و مدیریت کنید

با Metapho، اطلاعات ضمیمه تصاویر خود را مشاهده کرده و مدیریت کنید

هر تصویری که با دوربین های دیجیتال (چه دوربین های عکاسی حرفه ای و چه دوربین موبایل) می گیریم، با یک سری اطلاعات اختصاصی در حافظه ذخیره می شود. این اطلاعات یا به اصطلاح متادیتا شامل سایز عکس، مدل دوربین، تاریخ و زمان عکس برداری، سرعت شاتر، مختصات جغرافیای و موارد دیگر هستند. Metapho اپلیکیشنی است که به کاربر امکان مشاهده، ویرایش و یا حذف این اطلاعات را داده است.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید. 

شاید بود و نبود متادیتا روی اکثر تصاویر برایتان اهمیت نداشته باشد، اما گاهی ممکن است به دلایلی مثل حفظ حریم شخصی، نخواهید که دیگران اطلاعات دقیق مربوط به تصویری خاص از شما را داشته باشند. اینجاست که اپلیکیشن متافو به کمکتان خواهد آمد.

با استفاده از متافو قادرید اطلاعات تمام تصاویر موجود در آیفون خود، از تصاویر حافظه داخلی گرفته تا عکس های موجود در فضای ابری iCloud را مشاهده کرده یا بسته به ضرورت آنها را حذف کنید. اطلاعات EXIF (قابل تغییر) هر عکس شامل مواردی هستند که در مقدمه مطلب ذکر کردیم.

Metapho 2

به غیر از اینها در صورتی که در هنگام عکاسی تگ جغرافیایی را فعال کرده باشید، قادرید محل دقیق عکس برداری و حتی جهت لنز دوربین را هنگام گرفتن عکس روی نقشه اپلیکیشن مشاهده کنید.

قابلیت های متافو به ویرایش و یا حذف متادیتای تصاویر محدود نیست و با آن قادرید حتی اطلاعات پاک شده تصاویرتان را بازیابی کنید. این اپلیکیشن کم حجم و کاربردی برای سیستم عامل iOS 8 به بالا طراحی شده و می توانید از کارکردهای آن روی موبایل خود به رایگان بهره مند شوید.

Metapho
  • Metapho
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .Zininworks Inc
  • سیستم عامل: iOS
  • حجم: ۲.۳ مگابایت
دانلود
اپ‌استور

نظرات ۱۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato