استودیو بوهیمیا، یک سالگی DayZ را جشن می گیرد

استودیو بوهیمیا، یک سالگی DayZ را جشن می گیرد

DayZ یک سال پیش در چنین تاریخی، روی استیم و تحت عنوان "دسترسی زودهنگام" عرضه شد و مشاهده کردیم که یک ماد ساده از بازی Arma، چگونه به بازی کاملی تبدیل گشت. DayZ یک MMO بسیار بزرگ است که در آن برای زنده ماندن باید هر کاری انجام دهید. از خوردن گوشت انسان هایی که جان خود را از دست داده اند، تا فرار از دست گروه های جنایت کاری که به دنبال شکار دیگر انسان ها هستند.

یک دنیا، پر از زامبی که انسان ها در آن تلاش دارند که زنده بمانند. داستان، وقایع و در مجموع هر اتفاقی که درون بازی رخ می دهد، بر عهده بازیکنان است. هیچ چیز از پیش مشخص نشده، ممکن است توسط گروهی از بازیکنان مورد حمله قرار بگیرید و یا با جمعیت انبوهی از زامبی ها رو به رو شوید.

همه چیز در این بازی ممکن است. در ادامه مطلب توضیحات کافی در این رابطه خواهیم داد و ویدیویی که بوهیما به مناسب یکسالگی DayZ منتشر کرده را می بینید.

7fx-SDE3Jc-B.878x0.Z-Z96KYq

علاوه بر ویدیوی زیر، بوهیمیا نقشه هایش برای انجام آپدیت در سال ۲۰۱۵ را هم اعلام کرده. به نظر می رسد که در اولین آپدیت حجیم سال ۲۰۱۵، وسایل نقلیه ساده به بازی اضافه خواهند شد که حمل و نقل در نقشه ۲۲۵ کیلومتر مربعی این بازی را بسیار ساده می کند.

در ربع دوم سال ۲۰۱۵، هم حیوانات و هم وسایل نقلیه پیچیده تر از قبل می شوند و گونه های جدید به حیوانات و ماشین های جدید به محیط افزوده خواهد شد. همزمان با این اتفاقات، رابط کاربری بازی و سیستم فیزیک تغییراتی کلی به خود خواهند دید.

در طول ربع سوم، سنگربندی و ایجاد جان پناه امکان پذیر می شود و البته، هواپیما هم به لیست وسایل نقلیه اضافه می گردد. برای اطلاعات بیشتر به این لینک می توانید مراجعه کنید. و در نهایت، اواخر سال ۲۰۱۵، بازی از فاز آلفا خارج شده و به مرحله بتا می رسد.

همانطور که خواندید، DayZ در فاز آلفا قرار دارد و تقریبا یک سال دیگر در این فاز خواهد ماند. تولیدکنندگان این بازی با ارائه زودهنگام بازی در دسامبر سال گذشته در مدت زمان اندکی توانستند نظر مخاطبین را به سوی خود جلب کرده و میلیون ها دلار درآمد کسب کنند.

DayZ در سال ۲۰۱۶ به طور کامل برای پی سی عرضه خواهد شد ولی تاریخ انتشار آن برای پلی استیشن ۴ هنوز مشخص نیست و در مورد اکس باکس وان هم به طور رسمی، اعلامی صورت نگرفته است.

در زیر ویدیویی که استودیو بوهیمیا به مناسبت سالگرد یک سالگی DayZ منتشر کرده را می بینید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/One-Year-of-DayZ.mp4"]

 

ویجیاتو

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato