بازگشت قهرمانان دنیای کمیک در Marvel Contest of Champions

بازگشت قهرمانان دنیای کمیک در Marvel Contest of Champions

با گذشت ۷۵ سال از تأسیس کمپانی مارول، هنوز هم قهرمانان دنیای آن در میان مردم دنیا محبوبند. اسپایدرمن، مرد آهنین، ولورین، هالک، کاپیتان آمریکا و سایر مخلوقات کمیک های مارول نزدیک به یک قرن است که چندین نسل از مردم دنیا را با داستان های قهرمان محور خود سرگرم کرده اند و هنوز هم با قدرت تمام بر پرده های سینما و دنیای بازی های ویدئویی می تازند. Contest of Champions جدیدترین بازی اقتباس شده از این دنیای عظیم است که برای پلتفرم های موبایل عرضه شده.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید.

داستان تکراری، روتین و خسته کننده Contest of Champions تنها بهانه ای برای ورود به میدان مبارزه و پذیرایی از دشمنان با ضربات مشت و لگد است. کَنگ، ضد قهرمان مشهور دنیای مارول با لشکرکشی هایش عالم هستی را به خطر انداخته و طبق معمول در کل دنیا، این فقط ابرقهرمانان هستند که با قدرت های ویژه خود توانایی مبارزه و شکست او را دارند.

screen640x640 (1)

CoC همانند تکن و مورتال کامبت یک بازی در سبک مبارزه ای است؛ بدین صورت که در نقشه تقریبا بزرگ بازی به نقاط مختلف خواهید رفت و در هر قسمت مبارزه با دشمنانی خاص را تجربه می کنید. برای مبارزات قادرید تیمی از ابرقهرمانان دنیای مارول (چه نیروی خیر و چه نیروی شر) را جمع آوری کرده و در نبردهای تن به تن از قدرت های ویژه آنها استفاده کنید. با پیشروی در بازی و پیروزی در مبارزات، مبارزان شما از لحاظ قدرت و استقامت قابل ارتقا هستند.

خوشبختانه CoC از لحاظ گیم پلی و گرافیک با نهایت دقت و ظرافت طراحی شده و با داشتن حجمی مناسب برای دانلود، جای شکایتی برایتان باقی نخواهد گذاشت. این بازی را از لحاظ گرافیکی به راحتی می توان هم ردیف عناوین کنسولی روز قرار داد و از لحاظ گیم پلی نیز ساعت ها مبارزه پر هیجان و لذت بخش را در آن تجربه خواهید کرد. عنوان جدید دنیای مارول برای سیستم های عامل iOS و اندروید عرضه شده و از بهترین بازی های مبارزه ای است که این روزها در پلتفرم های موبایل خواهید یافت.

Marvel Contest of Champions
  • Marvel Contest of Champions
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Kabam
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۲۹۴ / ۲۳۴ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato