برای نخستین بار بعد از دو سال اینستاگرام فیلترهای جدید اضافه کرد

برای نخستین بار بعد از دو سال اینستاگرام فیلترهای جدید اضافه کرد

شب گذشته اینستاگرام خبر داد که پنج فیلتر جدید برای اپلیکیشن محبوب به اشتراک گذاری عکس و ویدیوی خود اضافه کرده است. این اتفاق بعد از دو سال رخ می دهد و کمپانی ادعا می کند فیلترهای جدید، جزو بهترین های این اپلیکیشن خواهند بود.

فیلترهای مذکور Slumber، Creama،  Ludwig، Aden و Perpetua نام دارند و حالا در مجموع ۲۵ فیلتر در این اپلیکیشن وجود دارند که کابران می توانند در تصاویر و ویدیوهای خود از آنها استفاده کنند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

Previews-show-you-what-your-pictures-will-look-like-in-advance-and-you-can-hide-certain-filters-that-you-never-use

در کنار فیلترهای جدید، اینستاگرام رابط کاربری را هم تغییر داده است. در هنگام ادیت کردن تصاویر، شما عکس خود را به صورت تار در مربع های کوچک می بینید تا از تغییراتی که فیلترها به روی آنها می گذارند مطلع شوید. بدین ترتیب نسبت به نتیجه نهایی یک دید کلی پیدا خواهید کرد.

Five-new-filters-for-Instagram-users

اما شاید یکی از بهترین امکاناتی که حال به اپلیکیشن اینستاگرام اضافه شده، امکان پنهان کردن فیلترهای اضافه است. حالا شما می توانید فیلترهایی که از آنها هیچ استفاده ای نمی برید را پنهان کنید.

اینستاگرام در حال حاضر برای iOS به نسخه ۶.۴.۰ و برای اندروید به ۶.۱۲.۰ آپدیت شده که می توانید از اپ استور و گوگل پلی آنها را دریافت نمایید.

نظرات ۳۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato