شانه به شانه با مردان اسپارتا در Spartan Wars

شانه به شانه با مردان اسپارتا در Spartan Wars

شانه به شانه با مردان اسپارتا در Spartan Wars

استودیوی Tap4Fun از سازندگان قابل احترام بازی های استراتژیک روی پلتفرم های موبایل است و تاکنون آثار ارزشمندی را برای پلتفرم های مختلف عرضه کرده. چند روز پیش به معرفی بازی King’s Empire از این استودیوی باتجربه پرداختیم و امروز به سراغ عنوان دیگری از آن می رویم. Spartan Wars شما را به یونان ۶۵۰ سال قبل از میلاد برده و با دلیرمردان جنگجوی اسپارتا همراه می کند.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید.

می گویند اسپارتا شهری بوده که در آن تا پسری به سن شانزده سالگی می رسید، نیزه و سپر به دستش می دادند و او را به دل مبارزات می فرستادند. آموزش های نظامی بسیار سخت از همان دوره نوجوانی، پسران اسپارتا را به مردانی دلاور و جنگجو تبدیل می کرد؛ مردانی که آوازه جنگاوری شان لرزه بر اندام کلیه سپاهیان دنیا می انداخت. در Spartan Wars کنترل چنین سربازانی در دستان شماست.

22

طبق قواعد سبک استراتژی، در Spartan Wars نیز می بایست به کارهایی مثل جمع آوری منابع، ساخت شهر و بناهای مختلف و تربیت سربازان بپردازید و کم کم برای نبردهای عظیم آماده شوید. قدرت خدایان یونان باستان همچون زئوس یار و یاور شما در مبارزات پیش روست اما بیش از آن باید به قدرت تفکر و فنون لشکرکشی خود اتکا کنید. همانند King's Empire، قادرید به داد و ستد منابع و ادوات جنگی بین سایر کاربران این بازی آنلاین بپردازید.

همچنین اگر از کاربران نسخه اندروید Spartan Wars هستید می توانید با استفاده از کارت های شتاب، اقدام به خرید الماس از محیط بازی بکنید. Spartan Wars برای سیستم های عامل iOS و اندروید به صورت رایگان عرضه شده و همانند King's Empire از عناوین مطرح استراتژی روی پلتفرم های موبایل محسوب می شود.

Spartan Wars
  • Spartan Wars
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Tap4Fun
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۴۹.۶ / ۴۲.۷ مگابایت
دانلود
کافه‌بازار
اپ‌استور

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل