لذت شهردار شدن با SimCity BuildIt

لذت شهردار شدن با SimCity BuildIt

پانزده سال از زمانی که اولین SimCity توسط ویل رایت خلاق آفریده شد گذشته و از آن زمان تا حالا شاهد افزایش روز افزون شکوه و زیبایی این سری بازی هستیم. جدیدترین سیم ستی با عنوان فرعی BuildIt، دوباره شما را در نقش شهردار و همه کاره یک شهر عظیم قرار داده تا توانایی های مدیریتی و استراتژیکتان را در اداره یک کلان شهر شلوغ و پردردسر محک بزند.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید. 

بزرگترین تغییری که در سیم سیتی جدید مشاهده می کنید، پیشرفت باورنکردنی بازی از لحاظ گرافیکی است. شهر شما در این نسخه بزرگ و پرجزئیات، مملو از آسمان خراش و ماشین های در حال حرکت است که همگی با دقت و ظرافت بسیار بالا طراحی شده اند، طوری که در جاهایی تماشای این شهر پویا و پر و سر و صدا از ساخت و سازش برایتان جذاب تر می شود.

قواعد بازی سیم سیتی در BuildIt همچنان دست نخورده باقی مانده؛ در این نسخه نیز در ابتدا باید زمین خود را با احداث جاده، ساختمان و بناهای مختلف به یک شهر کامل تبدیل کنید. با گسترده شدن شهر، جمعیت ساکنانش نیز بیشتر خواهد شد. این افزایش جمعیت مشکلاتی از قبیل ترافیک و آلودگی هوا را ایجاد خواهد کرد بنابراین شما در نقش همه کاره این شهر باید با حل این مشکلات، شهروندان را از زیستن در آن راضی نگه دارید.

screen640x640 (1)

از نکات مثبت سیم سیتی جدید امکان بازی کردن و ویرایش شهر به صورت آفلاین است، بنابراین نیازی نیست که برای تجربه آن حتما به یک اتصال اینترنتی دسترسی داشته باشید. البته با تجربه بازی در حالت آنلاین قادرید به گفتگو و تبادل منابع با سایر کاربران بپردازید که لذت به مراتب بالاتری از بازی در حالت آفلاین را داراست. این بازی به صورت رایگان برای سیستم های عامل iOS و اندروید عرضه شده و بدون شک بهترین عنوان شهرسازی است که می توانید در گجت های خود آن را تجربه کنید.

SimCity BuildIt
  • SimCity BuildIt
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Electronic Arts
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۹۷.۶ / ۱۲۲ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato