همه چیز درباره آیفون 13
ال جی کار بر روی سری جدید اسپیکرهای بی سیم را آغاز می کند

ال جی کار بر روی سری جدید اسپیکرهای بی سیم را آغاز می کند

در حال حاضر بخش اعظمی از بازار اسپیکرهای بی سیم در اختیار Sonos است تا حدی که سایر شرکت ها مجال چندانی برای ورود به این حوزه نمیافتند. اما ال جی به زودی از سه اسپیکر جدید رونمایی می کند و سعی دارد مشتریان احتمالی را قانع کند که این محصولات تازه گزینه هایی بهتر از Sonos هستند.

کوچکترین نمونه از این سه محصول تازه با نیروی باتری کار می کند. این مدل NP8350 نام دارد که با ۲۰ وات انرژی کار می کند. ال جی البته مدل قدرتمندتر ۷۰ واتی نیز با نام NP8740 رونمایی خواهد کرد. ضمن اینکه مدل های دیگری نیز به زودی معرفی خواهند شد. بنابراین به نظر می رسد Sonos با یک رقیب جدی در حوزه تخصصی خود مواجه شده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

مشابه سیستم های Sonos امکان اتصال اسپیکرهای بی سیم ال جی به سیستم های دیگر وجود خواهد داشت و تنظیم جای بلندگوها برای خروجی صحیح صدا نیز در آنها مهیاست.

LG+H4+Portable-620

اپلیکیشنی نیز طراحی شده که اجازه کنترل اسپیکرها در چنداتاق را می دهد. با استفاده از این سیستم می توانید پس از پخش آهنگی را بر روی آیفون یا تلفن هوشمند اندرویدی خود بکنید و با عبور از اتاق های خانه -حتی در زمان گفتگو با تلفن- بسته به اینکه کجا هستید، صدای موزیک از اسپیکرها پخش می شود.

lg-hs9-1

با این امکانات و قابلیت ها LG امیدوار است که بتواند رقیبی جدی علیه Sonos باشد. البته نتیجه اصلی در خریدهای تعطیلات کریسمس برای این دو مشخص می شود. هر چند که واضح است که ال جی، سامسونگ و سایر شرکت ها در این حوزه فعلا پس از Sonos در گزینه های بعدی خرید مشتریان قرار دارند اما به هر حال نباید در این مورد زود تصمیم گیری کرد.

lg-hs7-1

البته قیمت اسپیکرهای بی سیم جدید ال جی مشخص نیستند. احتمالا قیمت ها نیز در ژانویه و در خلال نمایشگاه CES یا بعد از آن مشخص خواهند شد.

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato