شیائومی Arch موبایلی که می خواهد برتر از گلکسی نوت اج سامسونگ باشد [شایعه]

شیائومی Arch موبایلی که می خواهد برتر از گلکسی نوت اج سامسونگ باشد [شایعه]

حتی با وجود اینکه پتنت های اولیه سامسونگ پیش از عرضه ی و معرفی نوت اج در رابطه با این تلفن هوشمند لو رفته بود وقتی کره ای ها آن را در کنار نوت ۴ به صورت رسمی معرفی کردند باز هم همگان از دیدن این محصول متفاوت شگفت زده گشتند.

در حالیکه نوت اج تنها از یک سمت نمایشگر دچار خمیدگی است اخیراً پوستری منتسب به رقیب چینی سامسونگ یعنی شیائومی منتشر شده که در آن موبایلی با عنوان شیائومی Arch به نمایش در آمده و نمایشگر این تلفن هوشمند بر خلاف اج از هر دو طرف دارای خمیدگی است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

بر مبنای پوستر مذکور در لبه های خمیده ی محصول مورد بحث کاربران به نوتیفیکیشن ها، کنترلر ها و البته اطلاعات زنده ی مرتبط به بازار بورس و رویدادهای ورزشی دسترسی خواهند داشت. همچنین در این پوستر ذکر گشته که Arch اولین موبایل در سراسر جهان با دو نمایشگر خمیده در طرفین صفحه نمایش اصلی محسوب خواهد شد.

اگر این تلفن هوشمند به نظرتان به شدت جذاب آمده و قصد دارید از الان برای تهیه اش برنامه ریزی کنید باید بگوییم هیچ چیزی هنوز در مورد Arch قطعی نیست و فعلا می توان به عنوان یک طرح مفهومی غیر رسمی به آن نکاه کرد ولی با توجه به سابقه ی شیائومی در ایده گرفتن از محصولات سایر برندهای موفق ابداً بعید نیست آنها نوت اج را الگو قرار داده و چنین محصولی را در دست تهیه داشته باشند.

همچنین نوت اج یکی از محصولات مهم و البته گران قیمت کمپانی تولید کننده اش به حساب می آید ولی در صورتیکه چینی ها دست به تولید نمونه ای مشابه بزنند به یقین سعی خواهند کرد تا قیمت دستاورد خود را نسبت به سایر گزینه های موجود در بازار پایین تر نگه دارند و همین امر می تواند چالش جدیدی در زمینه ی بازار فروش را پیش روی سامسونگ قرار دهد.

نظرات ۱۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato