با اپلیکیشن ویرایش تصویر Shift فیلترهای شخصی خود را بسازید

با اپلیکیشن ویرایش تصویر Shift فیلترهای شخصی خود را بسازید

تا به حال اکثر اپلیکیشن های ویرایش تصویری که در گجت هایمان با آن کار کرده ایم، تعداد محدودی از فیلترها را برای اضافه کردن به عکس در اختیارمان قرار داده؛ فیلترهایی که بنابر سلیقه سازنده طراحی شده و در اپلیکیشن جای گرفته اند. اپلیکیشن ویرایش تصویر Shift با رفع این محدودیت، به شما اجازه داده تا بنابر سلیقه شخصی اقدام به ساخت فیلترهای دلخواهتان بکنید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

کار در محیط اپلیکیشن بسیار ساده است. پس از این که تصویر مورد نظرتان را انتخاب کردید، در ابتدا می بایست آیکن Shuffle در پایین تصویر را بفشارید. با هر بار فشردن، اپلیکیشن به صورت تصادفی افکت به خصوصی را به تصویر شما اضافه می کند. مثلا ممکن است در یکبار فشردن، شاهد اضافه شدن حالت کدر و تاریک به عکس خود باشید و یک بار دیگر که شافل را بزنید، افکت نورهای رنگی به تصویرتان اضافه شود.

در واقع فشردن دکمه شافل را تا جایی ادامه می دهد تا از میان افکت های تصادفی، آن موردی را که بیشتر از همه چشمتان را گرفته انتخاب کنید. پس از انتخاب نوع فیلتر، حالا می توانید از پایین صفحه رنگ های غالب را به دلخواه تغییر داده و میزان روشنایی تصویر را مشخص کنید. به غیر از این، سه دایره بر روی تصویر شما قرار گرفته که با حرکت دادن هر کدام می توانید زاویه و تراکم فیلتر بر روی عکس را تعیین کنید.

Shift 2

پس از این که فیلتر مخصوص خود را ساختید، حالا با فشردن آیکن ستاره می توانید آن را به فهرست فیلترهای مورد علاقه تان اضافه کرده و بعدا از آن روی تصاویر دیگر استفاده کنید. خوشبختانه بی نهایت فیلتر را می توانید به کتابخانه فیلترهای شخصی خود اضافه کنید اما نکته منفی اینجاست که قادر به اشتراک گذاری فیلترهای دست ساز خود با دیگران نبوده و طبعا قادر به نامگذاری آن به سلیقه خود نیستید.

بخشی نیز در اپلیکیشن تحت عنوان Inspiration وجود دارد که با مراجعه به آن قادرید تصاویر برگزیده کاربران Shift که در صفحه اینستاگرام این اپلیکیشن منتشر شده را مشاهده کرده و از آنها الگو بگیرید. علیرغم بسیاری از محدودیت ها، Shift ابزاری کاربردی است و با کمی وقت گذاشتن آن را اپلیکیشن جالبی خواهید یافت. Shift برای دو سیستم عامل iOS و اندروید عرضه شده است.

Shift
  • Shift
  • قیمت: رایگان (نسخه iOS به قیمت ۰.۹۹ دلار)
  • سازنده: Pixite LLC
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۳۵.۵ / ۱۷ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
کافه‌بازار

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato