تولید گلکسی آلفا با ورود یک مدل ارزان قیمت تر متوقف می شود

تولید گلکسی آلفا با ورود یک مدل ارزان قیمت تر متوقف می شود

شاید گلکسی آلفا یکی از بهترین تلفن های همراه ارائه شده از سوی سامسونگ باشد (که قطعا زیباترین شان است)، اما اگر اتفاق نظری روی این موضوع وجود نداشته باشد قطعا به دو دلیل است.

نخست اینکه باتری این موبایل از ماندگاری خوبی برخوردار نیست و دیگر اینکه قیمت آن اندکی بالاتر از محصولات هم رده اش بود و به همین دلیل، می شد با پرداخت همین مبلغ مدل های بهتری را خریداری کرد.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

حال که تنها چند ماه از زمان عرضه این محصول زیبا و خوش ساخت می گذرد، گزارشات حکایت از آن دارد که با ارائه مدل میان رده Galaxy A5، تولید آلفا متوقف خواهد شد.

به گزارش ET News رونمایی از تلفن همراه Galaxy A5 در ماه گذشته، در راستای بخشی از تلاش های سامسونگ برای مقابله با مشکلات پیش روی و سازماندهی مجدد واحد رو به افول تلفن های همراهش انجام شد.

موبایل ۵ اینچی A5 ادامه دهنده سبک طراحی آلفا است که با تأکید بر ضخامت کم و بدنه فلزی با کیفیت آن تولید خواهد شد و سامسونگ برای آنکه بتواند این محصول را با قیمت رقابتی ۳۶۰ دلار عرضه کند، امکاناتی در سطح متوسط را برای آن در نظر گرفته است.

گزارشات منتشر شده در این باره حکایت از آن دارد که تلفن همراه A5 در ماه های اول یا دوم سال ۲۰۱۵ میلادی وارد بازار کره جنوبی می شود و از آن سو، مدل آلفا هم با اتمام تعداد باقی مانده در انبارهای سامسونگ از رده خارج می گردد.

نظرات ۲۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato