هوآوی در سال ۲۰۱۴ درآمدی ۴۶ میلیارد دلاری داشته است

هوآوی در سال ۲۰۱۴ درآمدی ۴۶ میلیارد دلاری داشته است

علی رغم اینکه هوآوی نتوانسته است هدف فروش ۸۰ میلیون عدد تلفن هوشمند در سال ۲۰۱۴ را برآورده نماید اما ظاهراً بازهم این کمپانی شاهد رشد درآمدی ۱۵ درصدی بوده و سقف درآمدش در سال میلادی گذشته به ۴۶ میلیارد دلار رسیده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

شرکت مورد بحث یکی از برندهای چینی فعال در زمینه ی تلفن های هوشمند است که همانند سایر کمپانی های هموطنش به یکباره دچار رشدی انفجاری و موفق در زمینه ی فروش موبایل گشته و اکنون اطلاعات منتشر شده بر روی وب سایت هوآوی از جانب مدیرعامل آن یعنی Ken Hu خبر از رشد قابل توجه درآمد آن در سال ۲۰۱۴ می دهند.

این کمپانی امیدوار است بتواند تا سال ۲۰۱۸ به درآمد حاصل از فروش ۷۰ میلیارد دلاری دست پیدا کند. برای رسیدن به این هدف لازم است درآمد هوآوی هر سال افزایشی ۱۰ درصدی به همراه داشته باشد، که البته آنها حداقل در سال گذشته توانسته اند میزان رشدی بیشتر از آنچه در الگوی مورد نظرشان پیش بینی شده را تجربه نماید. لذا فعلاً به نظر می رسد هدف تعیین شده برای ۲۰۱۸ چندان دور از تصور باشد.

طبق اطلاعاتی که ماه پیش منتشر شد مشخص گشت که فروش تلفن های هوشمند هوآوی در سال گذشته رشدی ۳۳ درصدی داشته اند و این برند موفق چینی توانسته ۷۵ میلیون عدد موبایل را تا پایان سال تولید و به بازار عرضه نماید که همین امر سبب شد آنها به سومین تولید کننده ی موبایل در جهان بدل شوند. در این عرصه سامسونگ و اپل پله های بالای سر هوآوی را در دست دارند و البته شیائومی نیز با اندکی اختلاف در پشت سر این شرکت قرار گرفته است.

نظرات ۳۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato