با پدال هوشمند، فعالیت های ورزشی و سارق دوچرخه را تعقیب کنید

با پدال هوشمند، فعالیت های ورزشی و سارق دوچرخه را تعقیب کنید

اگر دزدیده شدن دوچرخه ها در شهر شما امری معمول به شمار می رود، با نصب پدالی به نام Connected Cycle خیال خود را از بابت دوچرخه ی خود راحت کنید. این پدال دارای GPS و GPRS بوده و هر زمان که دوچرخه از جلوی درب منزل تکان بخورد،‌ با تلفن به شما اطلاع رسانی خواهد کرد. از طرفی این محصول فعالیت های ورزشی شما را تعقیب کرده و با تلفن همراهتان هماهنگ می شود و در صورت به حرکت درآمدن دوچرخه، نوتیفیکیشن اخطار آن به اطلاع شما خواهد رسید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

این پدال به دلیل سنگینی اش،‌ برای ورزشکاران حرفه ای که قیمت گزافی هم برای سبکی دوچرخه خود پرداخته اند مناسب نخواهد بود. البته از مزیت های آن نیز میتوان به عدم نیاز به تعویض باتری یا شارژ آن اشاره کرد. انرژی این محصول از رکاب زدن تامین شده و تیم توسعه دهنده این محصول اذعان دارد که یک ساعت سواری با دوچرخه به اندازه ی چند هفته شارژ‌ این وسیله را تامین خواهد کرد.

سازندگان همچنان ابراز می دارند که حدودا دو سال بر روی توسعه ی این تکنولوژی کار کرده و قصد دارند با گارانتی دو ساله و رنگ های متنوع آن را وارد بازار نمایند. چیزی که مشخص نیست قیمت این محصول است.

در زمان معرفی این پدال و هنگام تست آن موقعیت یاب و سنسور سنجش فعالیت های ورزشی آن به خوبی و بدون هیچ مشکلی کار کرد. اگر روزی دوچرخه که این دستگاه بر روی آن نصب است دزدیده شد،‌ حداقل می توانید فعالیت های ورزشی سارق با خودتان را مقایسه کنید.

Digiato Banner CES

نظرات ۱۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato