پوشیدنی هوشمند Gymwatch نحوه صحیح تمرین کردن را به شما آموزش می دهد

پوشیدنی هوشمند Gymwatch نحوه صحیح تمرین کردن را به شما آموزش می دهد

به باشگاه رفتن و انجام تمرینات بدنسازی کار چندان پیچیده ای به شمار نمی رود؛ هرکسی می تواند دمبلی را در دست گیرد و آن را بالا و پایین کند. اما واقعیت این است که انجام صحیح حرکت های ورزشی از چیزی که به نظر می آید سخت تر است.

اینکه شما عضله های خود را با چه زاویه ای حرکت دهید و یا با چه سرعتی وزنه ها را بالای سر برید، همگی از جمله مواردی هستند که در بدن سازی دارای اهمیت هستند.

Gymwatch یک پوشیدنی هوشمند است که بر همین اساس طراحی شده است. در ادامه مطلب با این دستگاه بیشتر آشنا خواهیم شد.

dsc09581-800-1

اگر دوست دارید تا فعالیت های ورزشی را به درستی انجام دهید، Gymwatch همان وسیله ای است که به دنبالش می گردید. این ابزار کوچک می تواند بر روی لباس شما قرار گیرد و یا از طریق بند مخصوصی که دارد به بازو شما بسته شود.

در مرحله بعدی، کاربر باید اپلیکیشن مخصوص Gymwatch را اجرا نماید و سپس حرکت ورزشی مورد نظر خود را انتخاب نماید. اپلیکیشن اطلاعات کاملی را از آن حرکت ارائه می دهد و نحوه انجام دادن صحیح آن را به شما آموزش می دهد.

سنسور Gymwatch در حین انجام تمرین، حرکات شما را کنترل می کند و نحوه حرکت ماهیچه را ثبت می نماید و در صورتی که شما حرکت ورزشی را اشتباه انجام داده باشید، این موضوع را گوشزد می کند. Gymwatch از یک باتری قدرتمند برخوردار است که می تواند شارژ را تا ۳۰ روز در داخل خود نگه دارد.

dsc09573-800-1

هرچند Gymwatch در نگاه اول دستگاه جالبی به نظر می رسد، اما هنوز از ضعف هایی نیز برخوردار است. برای مثال اپلیکیشن اندروید این دستگاه هنوز عرضه نشده و نسخه iOS نیز هنوز در حالت Beta به سر می برد.

نکته عجیب در مورد Gymwatch این است که دستگاه تنها می تواند ماهیچه هایی را تحت بررسی قرار دهد که سنسور بر روی آن ها بسته شده باشد. بر این اساس ثبت اطلاعات بسیاری از حرکات که چند ماهیچه درگیر آن هستند، با اختلال مواجه می شود.

مسئولین Gymwatch راه حل جالبی را برای این مشکل پیشنهاد می دهند و آن هم خرید چند سنسور از این شرکت است. جالب است بدانید که هر Gymwatch با قیمت ۱۹۹ دلار به فروش می رسد.

Digiato Banner CES

نظرات ۱۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato