با تخت هوشمند جدید Sleep Number برای کودکان آشنا شوید

با تخت هوشمند جدید Sleep Number برای کودکان آشنا شوید

سال گذشته، در CES 2014، کمپانی Sleep Number از تختی هوشمند رونمایی کرد. و اکنون، در CES 2015، نسخه ای از این تخت هوشمند، مخصوص کودکان معرفی شده است. اما تخت SleepIQ Kids تنها تختی کوچک تر نسبت به برادر بزرگ خود محسوب نمی شود.

 

در حالیکه تخت هوشمند مورد بحث، سیستم یکسان مشاهده وضعیت خواب را که در نسخه مخصوص بزرگسالان نیز به کار رفته بود ارائه می دهد،‌ ویژگی هایی نیز جهت اندازه گیری راحت تر خواب کودکان برای والدین در آن گنجانده شده است.

در ادامه مطلب، برای آشنایی با این تخت هوشمند، با دیجیاتو همراه باشید.

تخت SleepIQ به داشبورد خواب Sleep Number متصل شده که همواره وضعیت استفاده از آن را بررسی می کند. در کنار ثبت ساعت های خواب، هشدار دادن به والدین هنگام بیرون آمدن کودک از تخت یا وجود حرکات زیاد نیز امکان پذیر است.

امکان تنظیم سفتی این تخت هوشمند نیز با رشد کودک مهیا است و از امکان قوس دادن به سمت بالا نیز بهره می برد. چراغ های موجود در قسمت تحتانی تخت یاد شده نیز به هنگام بیدار شدن کودک روشن شده و امکان کنترل همه آن ها، از راه دور وجود دارد.

برای در اختیار داشتن تخت های نسل آینده، بهای زیادی نیز باید بپردازید: تخت SleepIQ Kids امسال، از طریق وبسایت و فروشگاه های این کمپانی با قیمتی ۱۰۰۰ دلاری به فروش خواهد رسید.

در ادامه، می توانید ویدیویی از کارکرد این تخت منحصر به فرد مشاهده کنید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Announcing-The-New-Sleep-Number-Sleepiq-Kids-Bed.mp4"]

 

mozando.com-ces-banner

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato