پهپاد Hexo plus همواره شما را دنبال خواهد کرد

پهپاد Hexo plus همواره شما را دنبال خواهد کرد

احیانا اگر به دنبال خرید پهپاد هستید، در سال جاری انتخاب های بسیاری پیش روی خود خواهید داشت.

Hexo+ پروژه ای بود که تابستان گذشته در Kickstarter ظاهر شده و در کنار پروژه ی AirDog که پهپادی دیگر بود هر کدام توانستند به سرمایه ای معادل ۱.۳ میلیون دلار دست یابند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

تا روز رونمایی از این پهپاد، هیچ گونه تصویری از ظاهر فیزیکی این محصول به بیرون درز نکرد. صرفا ویدئوهای تبلغاتی را شاهد بودیم که به تشنه تر شدن مشتاقان این محصول می انجامید.

اما بالاخره در CES میتوان خود این محصول را از نزدیک دید. در قیاس با طراحی امروزه پهپاد های پیشرفته، این محصول در نگاه اول همانند یک اساب بازی می ماند. البته ۶ موتور چرخان، ظاهری خشن به آن بخشیده اند در حالی که رنگ آبی نیز به زیبایی بصری این محصول کمک می کند.

البته قابلیت های فراوان این محصول مهم تر از ظاهرش هستند. متاسفانه در محدوده سالن های CES جایی برای امتحان این پهپاد وجود ندارد ولی قطعا در روز های آینده در خصوص این محصول بیشتر برایتان خواهیم نوشت. البته از جایی که این دسته از پهپاد ها شما را دنبال کرده عمکلرد تقریبا مشابهی با هم دارد و از پرواز Hexo+ نیز ویدئویی در دست نیست، شما را دعوت می کنیم تا به تماشای عملکرد رقیب این پهپاد، یعنی AirDog بنشینید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/AirDog-action-sports-drone-followed-me-through-thedesert.mp4"]

Digiato-Banner-CES

نظرات ۱۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato