درون کوچک Zano، عکاسی هوایی را با هزینه کم امکان پذیر می کند

درون کوچک Zano، عکاسی هوایی را با هزینه کم امکان پذیر می کند

اگر تنها یک مشکل در استفاده از Drone جهت عکاسی هوایی وجود داشته باشد، آن مشکل هزینه بالاست؛ حقیقت این است که مردم عادی حاضر نیستند هزینه زیادی صرف چنین ابزار هایی کنند. گروه Torquing سعی دارد این مشکل را، با ساخت درونی کوچک با قیمت حدودی ۳۰۰ دلار و جذب افراد بیشتر جهت خرید آن، حل کند.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

Zano حاصل تفکر Lantronix است؛ شرکتی از کشور ولز، که برای کمپانی های دفاعی انگلیسی تجهیزات بی سیم تهیه می کند. این شرکت جهت جذب سرمایه، قدم در Kickstarter گذاشت اما امروز در CES 2015، نسخه ای آزمایشی و غیرفعال از این محصول را به نمایش گذاشت.

dsc00052-1-w600

ساخت ماژول های بی سیم نظامی به این معنی است که این هواپیمای بدون سرنشین از اتصال بی سیمی قوی بهره خواهد برد و می تواند خود را به خوبی کنترل کرده و جلوی پرواز های غیر موفق خلبان های تازه کار را بگیرد.

از دیگر امکانات این درون می توان به باتری قابل تعویض و دوربین ۵ مگاپیکسلی با قابلیت ثبت ویدیو هایی با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اشاره کرد. هنگام عرضه رسمی در تابستان، این گجت متفاوت با دستگاه های مبتنی بر iOS و اندروید سازگار بوده و اپلیکیشن ویندوزفون آن نیز مدتی بعد منتشر خواهد شد.

dsc00059-1-w600

خوشبختانه، کمپانی یاد شده به اهداف مالی خود رسیده، اما اگر مایل به کمکی هرچند کوچک در فرآیند توسعه این محصول هستید، هنوز چند ساعتی فرصت دارید. نظر شما درباره Zano چیست؟

 

 

 

mozando.com-ces-banner

نظرات ۲۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato