با هدفون B-Trainer سونی هوشمند تر ورزش کنید

با هدفون B-Trainer سونی هوشمند تر ورزش کنید

هدفون ها هنوز وارد عرصه 'اینترنت اشیا' نشده اند و بیشتر برای گوش کردن به موسیقی مورد استفاده قرار می گیرند. یک استثنا برای این موضوع، فعالیت های ورزشی است؛ کمپانی های سازنده هدفون، در حال اضافه کردن تکنولوژی هایی به محصولاتشان جهت افزایش کاربرد آن ها به هنگام دویدن یا انجام فعالیت های ورزشی هستند.

هدفون های B-Trainer ظاهری شبیه به دیگر محصولات بلوتوث دار مخصوص ورزش دارد اما سونی ویژگی هایی مخصوص ورزشکاران حرفه ای را در آن گنجانده است. با استفاده از اپلیکیشن مخصوص iOS یا اندروید، کاربران می توانند برنامه های ورزشی مختلفی را روی B-Trainer بارگذاری کنند یا فایل های موسیقی را روی آن ذخیره کرده و بدون نیاز به تلفن هوشمند به آن ها گوش دهند.

Sony_Smart_B-Trainer_1.0-w600

به هنگام دویدن، این محصول منحصر به فرد ضربان قلب شما را اندازه گیری کرده و دستورات صوتی را پیرامون برنامه تمرین تان به شما ارائه خواهد کرد. از دیگر امکانات محصول یاد شده می توان به تعویض آهنگ ها بسته به ضربان قلب کاربر اشاره کرد.

B-Trainer هنوز در حد نسخه آزمایشی است و اطلاعاتی درباره قیمت و تاریخ عرضه آن منتشر نشده. نظر شما درباره این هدفون هوشمند چیست؟ آن را با ما و دیگر کاربران دیجیاتو به اشتراک بگذارید.

نظرات ۲۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato