قفل ساده و آسان اپلیکیشن ها با قفل کودک

قفل ساده و آسان اپلیکیشن ها با قفل کودک

کودکان این زمانه را دیگر نمی توان با یک ورق کاغذ و مداد رنگی سرگرم کرد؛ کافیست مدتی کوتاهی از آنها غافل شوید تا موبایل یا تبلتتان را بردارند، به همه جای آن سرک بکشند و از آن بدتر، ناخواسته بعضی از اطلاعات مهم شما را پاک کنند. اپلیکیشن ایرانی "قفل کودک" ساخته امیر اویسی قادر است با راه حلی ساده جلوی این اتفاقات را بگیرد.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید. 

طرز کار قفل کودک بدین صورت است که شما با ورود به بخش انتخاب برنامه اپلیکیشن، فهرستی از کلیه اپلیکیشن های نصب شده روی گجت اندرویدی تان (حتی شماره گیر و فهرست مخاطبین گوشی) را مشاهده خواهید کرد. حالا می بایست با یافتن آنها به صورت دستی یا با استفاده از آیکن جستجو، آنهایی را که تمایل به قفل کردنشان دارید را انتخاب کرده و به منوی اصلی برنامه بازگردید.

با فشردن دایره سبز رنگ بزرگ مرکز تصویر، کلیه اپلیکیشن های منتخب قفل شده و آیکن قفل کودک در نوار اعلان هایتان به نمایش در خواهد آمد. حالا هر چقدر هم که روی آیکن اپلیکیشن اشاره کنید، اتفاق خاصی نیفتاده و اپلیکیشن مورد نظر باز نخواهد شد. همچنین برای ورود به قفل کودک برای بازگشایی اپلیکیشن های قفل شده قادرید رمز عبوری را تعیین کنید.

56

یکی از مشکلات قفل کودک در این است که همانند نمونه های مشابه، نمی تواند خود را در محیط موبایل به خوبی پنهان کند. بنابراین اگر کودکتان کمی بیش از آنچه تصور می کنید حرفه ای باشد، به راحتی می تواند با پاک کردن اپلیکیشن از سد این قفل گذر کند.

امکان ارسال ایمیل برای فراموشی رمز عبور نیز وجود ندارد که بنابرگفته سازنده، به خاطر سهولت استفاده و ماهیت آفلاین قفل کودک در اپلیکیشن گنجانده نشده که دلیل چندان قانع کننده ای به نظر نمی رسد.

البته از محیط اپلیکیشن می توانید برای رمز عبورتان در ایمیل خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. با وجود این مشکلات، قفل کودک کار خود را در بستن اپلیکیشن ها به خوبی انجام می دهد و مطمئنا در بسیاری از موارد به کمک شما آمده و کاربردی ظاهر خواهد شد. این اپلیکیشن را می توانید به رایگان در گجت های اندرویدی تان تجربه کنید.

قفل کودک
  • قفل کودک
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: امیر اویسی
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۰.۹ مگابایت
دانلود
کافه‌بازار

نظرات ۲۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato