اپلیکیشن جدید Phone Insider کلیدی بر حل معمای ویندوز 10

اپلیکیشن جدید Phone Insider کلیدی بر حل معمای ویندوز 10

اپلیکیشن جدید Phone Insider کلیدی بر حل معمای ویندوز 10

به تازگی اپلیکیشن ویندوز فونی جدیدی به نام Phone Insider به فروشگاه مایکروسافت افزوده شده است که گمانه زنی ها در مورد عرضه قریب الوقوع نسخه پیش نمایش از ویندوز ۱۰ را برای اسمارت فون ها تقویت می کند.

در توضیحات کوتاهی که پیرامون این اپلیکیشن ذکر شده آمده است که:

برنامه Phone Insider به آن دسته از کاربران ویندوز که آن را ثبت کرده باشند امکان می دهد آپدیت های نسخه ۱۰ این سیستم عامل را پیش از  عرضه رسمی آن روی تلفن هوشمند خود و به طور مستقیم از مایکروسافت دریافت نمایند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و عضویت در این برنامه ی مایکروسافت به آدرس روبرو  http://insider.windows.com مراجعه نمایید.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

به نظر می رسد مایکروسافت قصد دارد از طریق برنامه ای با عنوان Insider به تعامل با کاربرانش بپردازد و اپلیکیشن پیش تر اشاره شده نیز در همین راستا ارائه گشته است. با این حال راهی برای وارد شدن به برنامه مذکور فعلا وجود ندارد و این بدان معنا خواهد بود که اپلیکیشن مورد بحث هنوز هم برای استفاده عموم آماده نشده است.

گفتنی است که مایکروسافت پیشتر اپلیکیشنی به نام Preview for Developer را برای ویندوز فون ۸.۱ آماده کرده بود که به کاربران امکان می داد پیش از ارائه جدیدترین نسخه ها و به روز رسانی های این سیستم عامل توسط اپراتورهای مخابراتی آنها را دریافت نمایند.

این اپلیکیشن جدید در نگاه نخست کاملا متفاوت به نظر می آید با این حال مایکروسافت هنوز هم به صورت رسمی اعلام نکرده که در حال آماده شدن برای رونمایی از نسخه پیش نمایش ویندوز ۱۰ برای اسمارت فون هاست.

با در نظر داشتن این نکته نمی توان با قاطعیت در مورد این اتفاق و چیستی برنامه مذکور صحبت کرد و همچنان باید منتظر اعلام رسمی کمپانی ارائه دهنده ماند.

نظرات ۲۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل