لومیا ۴۳۵ به احتمال زیاد به زودی معرفی خواهد شد

لومیا ۴۳۵ به احتمال زیاد به زودی معرفی خواهد شد

ماه گذشته اطلاعاتی انتشار یافت که بر مبنای آنها گفته می شد تلفن هوشمندی از مایکروسافت با نام لومیا ۴۳۵ به سازمان FCC ارائه گشته تا مجوزهای لازم جهت عرضه به بازار را اخذ نماید. اکنون نیز جزئیات و اسناد تازه ای منتشر گشته اند که بیانگر تلاش اهالی ردموند برای کسب مجوز های مرتبط به این تلفن هوشمند از Anatel (سازمانی که صدور مجوزهای مرتبط به استاندارد های مخابراتی در برزیل را عهده دار است) هستند و ظاهراً موبایل مذکور در اختیار این نهاد نیز قرار گرفته است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در حالیکه گفته می شود FCC و Anatel در حال صدور مجوزهای لازم برای لومیا ۴۳۵ هستند می توان انتظار داشت که این محصول به زودی آماده ی عرضه به بازار شود و مایکروسافت آن را به صورت رسمی معرفی نماید.

برخی از منابع آگاه و نزدیک به کمپانی ردموندی نیز خبر داده اند که اهالی این شرکت از Anatel خواسته اند تا ۳۰م ژانویه تصویری از این تلفن به بیرون راه پیدا نکند که خود این موضوع نیز می تواند نشانه ی دیگری از احتمال معرفی محصول مورد بحث در روزهای آتی باشد.

با توجه به اطلاعاتی که تا کنون در اختیار رسانه ها قرار گرفته به نظر می رسد لومیا ۴۳۵ یک تلفن هوشمند اقتصادی باشد. موبایل یاد شده احتمالاً به نمایشگری ۴ اینچی با رزلوشن ۴۸۰ در ۸۰۰ پیکلسل مجهز گشته و از پردازنده اسنپدراگون ۲۰۰ بهره می گیرد. از دیگر مشخصه های آن نیز می توان به دوربین اصلی و جلویی ۵ مگاپیکسلی، پشتیبانی از دو سیم کارت و ارتباط مبتنی بر ۳G اشاره کرد.

به لومیا ۴۳۵ شماره مدل RM-1068 تخصیص یافته و برخی منابع در کشور هند گمانه زنی کرده اند که قیمت آن در حدود ۵۷ دلار خواهد بود که در صورت صحت این موضوع احتمالاً تلفن هوشمند جدید مایکروسافت ارزان ترین موردی به حساب می آید که تا کنون تحت برند لومیا وارد بازار شده است.

Declarao-Lumia-435_thumb Lumia-435-Anatel_thumb

نظرات ۳۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato