کارمندان اپل عاشق مدیر خود هستند

کارمندان اپل عاشق مدیر خود هستند

بانک سوئیسی UBS پس از انجام یک نظرسنجی میان شرکت هایی که در حوزه فناوری فعالیت می کنند، به این نتیجه رسید که کارمندان اپل در خصوص آینده خود بسیار خوشبین هستند.

پس از سال مالی ۲۰۱۳ که برای اپل اندکی مایوس کننده بود، حال به لطف نمایشگر های بزرگ تر آیفون های جدید و فروش بسیار موفقشان، گویا کارمندان این کمپانی نیز در حال دیدن نیمه پر لیوان بوده و به آینده امیدوارتر شده اند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

اپل مقام اول در نظرسنجی UBS را به دست آورد. این نظرسنجی شامل زیر شاخه هایی مانند چشم انداز تجاری، فرهنگ، ارزش ها، مدیریت و مدیر عامل می شد. تیم کوک نیز امتیاز بسیار بیشتری از سایر افراد در تیم مدیریتی اپل تصاحب کرد.

آقای Steven Milunovich، یکی از روانکاوان UBS که در اجرای این نظر سنجی همکاری کرده، معتقد است روحیه مثبت کارمندان اپل به خاطر دیدگاه مثبتی بوده که آنها به آینده این کمپانی دارند. وی همچنین منکر این نمی شود که از دیدن نام اپل در جایگاه نخست این نظرسنجی، متعجب نشده است. جالب است بدانید در حالی که اپل جایگاه نخست در تمامی زیرشاخه های نام برده را بدست آورد، نام IBM از طرف مقابل در انتهای همه نمودار ها خودنمایی می کرد.

نظرات ۲۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato