عنوان جدید Sid Meier با نام Starships معرفی شد

عنوان جدید Sid Meier با نام Starships معرفی شد

Sid Meier یکی از خالقین افسانه ای دنیای بازی های ویدیویی است که از سال ها پیش تاکنون به تولید عناوینی باکیفیت پرداخته است. معروف ترین آن ها که محبوبیت بالایی میان گیمرهای ایرانی دارد، سری Civilization نام دارد. وی سال گذشته نسخه ای متفاوت از این سری را با نام Civilization: Beyond Earth منتشر نمود و برای اولین بار تمدن را به فضا برد.

گویا فضانوردی به Sid Meier ساخته و او عنوان جدیدش، Starships را قرار است دوباره بر اساس همین پیش زمینه بسازد. Sid Meier در ارتباط با تفاوت Starships و Beyond Earth می گوید: "چه رخ می دهد زمانی که ما خانه جدیدمان را کلنیزه کنیم و سفینه هایی بسازیم و ستاره ها را به تسخیر خود در آوریم؟ هدف من ساخت تجربه ای بود که روی طراحی سفینه های فضایی و مبارزات تمرکز دارد، جهانی پر از ماجراجویی های ستاره ای، دیپلماسی و گشت و گذار."

بر اساس ویدیو و تصاویری که در حال حاضر می بینیم، بعید به نظر می رسد Starships تفاوت عمده ای با Civilization داشته باشد. اگرچه تریلر اول چیز زیادی از گیم پلی بازی را به ما نشان نمی دهد و بیشتر روی داستان و طرح های مفهومی تمرکز دارد.

Starships به زودی و اوایل امسال برای پی سی، مک و آیپد عرضه خواهد شد، اما تاریخ عرضه دقیقی فعلا در دسترس نیست. در ادامه مطلب می توانید تریلر بازی را مشاهده کنید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Sid-Meier's-Starships-Announcement.mp4"]

نظرات ۱۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato