ZTE در ۲۰۱۴، یکی از بهترین سالهای مالی خود را تجربه کرده است

ZTE در ۲۰۱۴، یکی از بهترین سالهای مالی خود را تجربه کرده است

کمپانی ZTE نتایج مالی سال ۲۰۱۴ خود را اعلام کرد و اینطور که به نظر می رسد، انتظارات مدیران خود را به طور کامل برآورده نموده است. این شرکت که یکی از تولید کنندگان بزرگ ابزار های ارتباط از راه دور به شمار می رود، با رشد سود ۹۴.۲ درصدی در مقایسه با سال ۲۰۱۳ مواجه شده که رقمی بسیار مطلوب و حتی فراتر از تصور محسوب می شود.

ZTE در سال ۲۰۱۴ به سود خالصی برابر با ۴۲۴ میلیون دلار دست پیدا کرده که در مقایسه با سال گذشته، رشدی ۲۰۷ میلیون دلاری را نشان می دهد. بنا به گزارشات غیر رسمی، به ارزش این کمپانی نیز در سال گذشته رقمی برابر ۱۳.۰۵ میلیارد دلار افزوده شده که این عدد حکایت از رشدی ۸ درصدی دارد.

شرکت مورد بحث همچنین قصد دارد در تاریخ ۲۵ مارس اطلاعات بیشتری در خصوص جزئیات دستاوردهایش در زمینه فناوری های ۴G TD-LTE و FDD-LTE و نسل جدید تلفن های هوشمندش را منتشر نماید.

اخیرا ZTE در حال کار بر روی موبایل جدیدی به نام Blade S6 بوده که تصاویرش در روزهای گذشته در فضای مجازی دست به دست گشت. این تلفن همراه که از ظاهری تا حدی مشابه آیفون ۶ بهره می برد، بخشی از فلسفه جدید کمپانی یاد شده به حساب می آید که از شعار "پویا، جوان و کاربرپسند" پیروی می کند.

نظرات ۲۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato