دسترسی سریع به اپلیکیشن ها با میانبر جالب Lazy Swipe

دسترسی سریع به اپلیکیشن ها با میانبر جالب Lazy Swipe

اگر سری به گوگل پلی یا کافه بازار بزنید، ابزارهای بسیار متنوعی را به منظور دسترسی آسان تر به اپلیکیشن ها در اندروید خواهید یافت. بسیاری از این اپلیکیشن ها از نظر طراحی ظاهری چنگی به دل نمی زنند، اما در میانشان موارد کاربر پسندی همچون Hangar نیز یافت می شود.

Lazy Swipe همانطور که از عنوانش پیداست، برای افرادی که حوصله باز کردن منوهای مختلف را ندارند طراحی شده و از لحاظ امکانات، حرف های زیادی برای گفتن دارد. در ادامه با قابلیت های کاربردی آن بیشتر آشنا می شویم.

با دیجیاتو همراه باشید.

اپلیکیشن یاد شده پس از نصب، به خوبی خود را در گوشه صفحه نمایش شما پنهان می کند. برای هر بار استفاده از آن کافیست تا انگشتتان را از گوشه صفحه به سمت مرکز بکشید تا صفحه نیم دایره ای جذاب آن خود را نمایان کند.

حالا می توانید با چرخاندن این صفحه، به تمامی اپلیکیشن های مورد نظرتان در کسری از ثانیه دسترسی داشته باشید. نکته مهم اینجاست که تعیین محل بیرون آمدن این نیم دایره در اختیار شما قرار گرفته که بسته به سلیقه تان می توانید آن را در گوشه یا میانه های صفحه قرار دهید. ضمنا چه از سمت راست و چه از چپ قادرید نیم دایره را بیرون بکشید.

com.lazyswipe0

در صفحه نیم دایره مجموعه ای از آخرین اپلیکیشن های مورد استفاده، محبوب ترین ها و جعبه ابزار نمایش داده می شود. به غیر از گزینه های رایجی مثل وای فای، بلوتوث، چراغ قوه و موارد دیگر، آیکنی تحت عنوان Booster را نیز مشاهده خواهید کرد که با فشردن آن، اپلیکیشن های پس زمینه بسته شده و فضای رم موبایل برایتان آزاد می گردد.

از دیگر امکانات این ابزار کاربردی می توان به نمایش اعلان های اندروید و یادآور پیامک ها اشاره نمود. لیزی سوایپ اپلیکیشنی است که بودنش به مراتب مفیدتر از نبود آن در گجت های اندرویدی محسوب می شود. بنابراین معطل نکنید و همین حالا این ابزار رایگان را به دیگر اپلیکیشن های موبایل اندرویدی تان بیفزایید.

Lazy Swipe
  • Lazy Swipe
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: woody
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۰.۵ مگابایت
دانلود
کافه‌بازار

نظرات ۲۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato