تبادل سریع فایل ها بین iOS و اندروید با اپلیکیشن Xender

تبادل سریع فایل ها بین iOS و اندروید با اپلیکیشن Xender

ارسال و دریافت فایل با کمک وای فای، روشی پرسرعت و جایگزینی بسیار مناسب برای بلوتوث، NFC و کابل های USB محسوب می گردد. پیش تر اپلیکیشن های مطرحی در این زمینه همچون AirDroid و CShare را به شما معرفی کردیم و هم اکنون به سراغ نمونه دیگری از این قبیل اپلیکیشن ها خواهیم رفت.

Xender ابزاری بین پلتفرمی برای مبادله فایل های شماست که با بهره گیری از آن می توانید تا حد زیادی در زمان صرفه جویی کنید.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید. 

فایل های apk، عکس، موزیک، ویدئو، فایل های فشرده و آفیس مواردی هستند که با کمک زندر می توانید با دستگاه های دیگر مبادله کنید. برای این منظور، پس از این که موارد مورد نظرتان را انتخاب کردید، اپلیکیشن با ورود به حالت وای فای هات اسپات، امکان اشتراک گذاری آن ها را به صورت گروهی فراهم خواهد کرد.

فرض کنید با موبایلتان در یک جمع دوستانه، فیلمی حجیم با کیفیت HD تهیه کرده اید و قصد دارید آن را برای تک تک دوستان خود بفرستید. با ساخت هات اسپات در زندر، پنج دستگاه مختلف (چه iOS و چه اندروید) می توانند به صورت همزمان به آن متصل شوند.

135

با این اتصال، امکان دریافت ویدئوی مورد نظر با سرعتی حدودا ۵۰ برابر بلوتوث برای آن ها فراهم خواهد شد. اگر هم دوستان شما زندر را در موبایل خود ندارند، می توانند با اسکن QR Code از صفحه نمایش گجت شما نسبت به دانلود آن اقدام کنند.

Phone Replicate قابلیت کاربردی دیگر زندر محسوب می گردد. با مراجعه به این منو، قادرید کلیه مخاطبین و تصاویر موجود در موبایل قدیمی خود را تنها با چند اشاره به موبایل جدید بفرستید.

این ابزار کاربردی را می توانید به رایگان برای سیستم های عامل iOS و اندروید دریافت نمائید.

Xender
  • Xender
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .Beijing Anqi Zhilian Technology Co. Ltd
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱۷.۲ / ۵.۵ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
کافه‌بازار

نظرات ۲۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato