نسل بعدی ساعت هوشمند ZenWatch ممکن است یک هفته شارژ نگه دارد

نسل بعدی ساعت هوشمند ZenWatch ممکن است یک هفته شارژ نگه دارد

اولین ساعت هوشمند ایسوس با نام ZenWatch در اواخر ۲۰۱۴ و بر اساس اندروید پوشیدنی روانه ی بازار شد. در این محصول، کمپانی تولید کننده سعی کرده بود ریسک چندانی نکند و قابلیت هایی استاندارد را به کاربران عرضه نماید و از همین رو ZenWatch را نمی توان ساعتی متفاوت نسبت به سایر گزینه های حاضر در بازار دانست. اما حال این احتمال وجود دارد تا نسل دوم ساعت هوشمند تایوانی ها حرف های بیشتری برای گفتن داشته باشد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

بر مبنای اطلاعات منتشر شده از جانب Focus Taiwan، یکی از مدیران اصلی ایسوس Jonney Shih در اظهار نظری در مورد نسل بعدی ZenWatch گفته است ساعت مذکور باید به همراه بخش پردازش مرکزی و سیستم عاملی ساده و بهینه شده تولید گردد تا محدودیت های کنونی مرتبط به باتری و شارژ در آن حذف گشته و با یک بار شارژ بتواند حداقل برای مدت یک هفته پاسخگوی نیازهای کاربران باشد.

در حال حاضر ساعت های هوشمند مهم تر موجود، در بهترین حالت ممکن با یکبار شارژ حداکثر تا دور روز قابل استفاده هستند. اما بر اساس اشارات صورت گرفته از جانب Jonney Shih به نظر می آید ایسوس به جد تلاش دارد تا مرزهای این محدودیت را جا به جا نماید. شایعات دیگری نیز شنیده شده است که در آنها گفته شده شاید ZenWatch بعدی توانایی برقرار کردن تماس بدون نیاز به یک تلفن هوشمند را نیز دارا باشد قابلیتی که تا پیش از این در محصولاتی همچون Gear S از سامسونگ به کاربران عرضه گشته است.

اگر امید دارید در آینده ای نزدیک ساعتی با توانایی های پیش تر اشاره شده از لحاظ باتری را تهیه کرده و به مچ دست خود ببندید، بد نیست بدانید که ایسوس قصد ندارد نسل بعدی ساعت هوشمندش را تا قبل از انتهای سه ماهه ی سوم سال ۲۰۱۳ به بازار عرضه نماید. مدل فعلی ZenWatch‌ با قیمت ۱۹۹ دلار به فروش می رسد و تصور منابع مختلف فعلاً بر این است که نسل آتی هم از همین روال قیمتگذاری پیروی خواهد نمود.

گزارش هایی هم وجود دارند که بر اساس آنها ایسوس قصد دارد دو دو دستبند سلامتی با قیمت هایی نه چندان بالا را آماده و روانه ی بازار نماید و در مجموع به نظر می آید کمپانی مورد بحث در برنامه ریزی آینده اش به تولید و ایجاد تنوع در زمینه ی گجت های پوشیدنی توجه ویژه ای خواهد داشت.

نظرات ۱۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato