ساخت عکس نوشته های فارسی با اپلیکیشن

ساخت عکس نوشته های فارسی با اپلیکیشن "رونویس، عشق نویس"

فتوکامنت یا عکس نوشته ها، یکی از پدیده های اینترنت در سالیان اخیر بوده اند؛ تصاویری خلاقانه که گاهی هزاران بار بهتر از یک متن خشک و خالی، می توانند احساسات ما را به سایر افراد منتقل کنند.

اپلیکیشن های عکس نوشته ساز خارجی بسیارند، اما تاکنون کمتر نمونه ایرانی را در این زمینه دیده ایم. "رونویس، عشق نویس" یک اپلیکیشن ویرایش تصویر وطنی است که مخصوص خلق عکس نوشته طراحی شده.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید. 

امکانات اپلیکیشن یادشده شامل ابزارهای ویرایش متن، پس زمینه، استیکر و عکس و لوگو هستند که با مراجعه به هر بخش، تنظیمات مختلفی در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

تعداد نسبتا قابل توجهی عکس برای پیش زمینه در اپلیکیشن قرار داده شده، با این حال می توانید عکس دلخواهتان را از گالری به آن بیفزایید. پس از انتخاب عکس، نوبت به اضافه کردن متن می رسد. خوشبختانه امکانات کاملی را در این بخش برای ویرایش کلمات خواهید دید.

تغییر اندازه، رنگ، شفافیت، سایه و جهت چینش فونت ها از امکاناتی است که در این قسمت مشاهده می کنید. حتی اگر تمایل داشته باشید، قادرید متنتان را به صورت ۳۶۰ درجه آزادانه به اطراف چرخانده و به آن عمق بدهید، یا اینکه فرم اریب یا ضخیم را به آن اضافه کنید.

345

بیش از ۸۰ فونت زیبای فارسی را در فهرست فونت های رونویس خواهید دید و بنابر گفته سازنده، قادرید فونت های دلخواهتان را هم به اپلیکیشن اضافه کنید. البته عجیب است که هیچ گونه توضیح برای چگونگی انجام این کار را در رونویس نخواهید یافت. قابلیت های دیگر رونویس، اضافه کردن تعداد زیادی استیکر (از جمله ترول های دوست داشتنی) و وارد کردن تصاویر و لوگوهای مختلف به تصویر شماست.

شاید رونویس در ظاهر اپلیکیشن کاملی به نظر برسد، با این وجود کمی که در آن کار کنید پی به مشکلات ریز و درشتش خواهید برد. اولا هیچ گزینه ای برای حذف آیتم ها یا Undo را در رونویس نخواهید دید. نبود چنین گزینه مهمی، آن هم در یک اپلیکیشن ویرایش تصویر واقعا خنده دار است!

مضاف بر این مشکل بزرگ، مشکلات ریزتری هم مثل حجم زیاد اپلیکیشن، نبود تنوع در فونت های انگلیسی و کندی محسوس هنگام اعمال تغییرات را به آن اضافه کنید. مسأله بعدی قیمت رونویس است. رونویس از زمان عرضه در زمینه قیمت، سیر صعودی جالبی را طی کرده و از دویست و پنجاه تومان، هم اکنون به هزار و پانصد تومان رسیده.

به نظر می رسد قیمت کنونی، با توجه به مشکلات فعلی اپلیکیشن منطقی نیست. از این رو به سازنده به منظور رسیدن به دانلودهای بیشتر، کاهش قیمت فعلی رونویس را پیشنهاد می کنیم.

با وجود این مشکلات، رونویس یکی از کامل ترین اپلیکیشن های ایرانی در این زمینه بوده و با کمی سر و کله زدن با آن، می توان با کمکش تصاویر جالبی آفرید. امیدواریم در بروزرسانی های بعدی، شاهد تکمیل امکانات و رفع نواقص فعلی این اپ باشیم.

رونویس، عشق نویس
  • رونویس، عشق نویس
  • قیمت: ۱۵۰۰ تومان
  • سازنده: محمد تقی کریمی
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۳۹.۶ مگابایت
دانلود
کافه‌بازار

نظرات ۲۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato