مدیرعامل مخابرات وعده داد: بهبود کیفیت اینترنت و پایان اختلالات موبایل

مدیرعامل مخابرات وعده داد: بهبود کیفیت اینترنت و پایان اختلالات موبایل

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار کرد: با تغییراتی که از سوی شرکت ارتباطات زیر ساخت و  اپراتورها در حال اجراست در آینده بسیار نزدیک کاربران شاهد تغییرات جدی و فاحش در کیفیت سرویس دهی اینترنت خواهند بود.

کاظم ابراهیمی صدرآبادی درباره اختلالات چند ماهه موبایلی توضیح داد: هم اکنون وضعیت تلفن همراه نسبت به ۲ ماه گذشته تفاوت بسیاری کرده و به مراتب بهتر شده است و مشکلات فعلی نیز با اجرای کامل شبکه ۳G تا پایان امسال حل خواهد شد.

در ادامه با دیجیاتو همراه شوید.

وی اظهار کرد: مشکلاتی که در ماه های گذشته برای شبکه تلفن همراه ایجاد شده به خاطر گذر از نسل ۲ به ۳ بوده و دلیل طولانی شدن این مهاجرت نیز محدودیت های زمانی است، زیرا مجبور هستیم به روز رسانی سایت ها را در نیمه شب اجرا نماییم که مردم کمتر از شبکه استفاده می کنند و شبکه نیز خلوت تر است.

مدیرعامل مخابرات ایران درباره تعرفه های مخابراتی افزود: اگر نرخ مکالمات تلفن ثابت ایران را با سایر کشورهای همجوار قیاس کنید به خوبی مشخص می شود که ما حداقل تعرفه ها را داریم و از آنجا که ملزم به توسعه شبکه هستیم و نمی توانیم از دولت وام بگیریم باید بودجه توسعه را از محل درآمدها تامین نماییم.

ابراهیمی تاکید کرد: با این وجود ما علاقه چندانی به افزایش تعرفه‌ ها نداریم و بحث مان بیشتر به تعدیل نرخ سرویس‌ ها مربوط می‌ شود، بر همین اساس بسته‌ های ترکیبی مختلفی پیشنهاد کرده ایم که ارائه آنها می‌ تواند هم برای مشترک و هم برای مخابرات مقرون به صرفه باشد.

نظرات ۱۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato