تحلیلگران بر این باورند که دوربین آیفون بعدی هم ۸ مگاپیکسل خواهد بود

تحلیلگران بر این باورند که دوربین آیفون بعدی هم ۸ مگاپیکسل خواهد بود

معرفی نسخه های جدید از آیفون در ماه سپتامبر تبدیل به یک سنت برای اپل شده است و همانگونه که انتظار می رود، آیفون بعدی نیز که هنوز مشخص نیست باید آن را ۶s صدا زنیم یا آیفون ۷، در آن زمانی معرفی خواهد شد. هنوز حدودا ۸ ماه تا این تاریخ باقی مانده و به نظر می رسید بازار شایعات و گمانه زنی ها، فعلا به سراغ آیفون نخواهند رفت اما گویا واقعیت به شکل دیگریست. بر اساس گفته های یک تحلیلگر صنعتی به نام Jeff Pu، تعداد مگاپیکسل های نسل بعدی آیفون ها ارتقا نخواهد یافت.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

وی در خصوص دلایل خود برای مطرح کردن این ایده نظری نمی دهد اما این مورد را مطرح می نماید که کمپانی Lagran، یکی از بزرگترین تامین کنندگان لنز های دوربین آیفون، قطعا به دلیل استفاده ی اپل از سنسورهای ۸ مگاپیکسلی به سود دهی مطلوبی نخواهد رسید.

وی می افزاید: «از سوی دیگر، ما معمولا انتظار این را داریم که پرچمداران به سوی پیشرفت،‌ ترقی و امکانات جدید حرکت کنند؛ مانند لرزشگیر اپتیکال و فوکوس خودکار سریع تر که البته این پیشرفت ها بیشتر برای سازندگان ماژول ها سودآور خواهند بود تا شرکت هایی که لنز دوربین را می سازند.»

کاربران آیفون تا بحال گلایه ای از کیفیت پایین تصاویر ثبت شده با این تلفن هوشمند نداشته اند و به نظر می رسد به تعداد مگاپیکسل ها نیز اهمیت چندانی نمی دهند. کیفیت تصویر، آن چیزیست که مشتریان به دنبالش هستند و نسخه های جدید آیفون نیز هیچگاه کاربرانشان را در این خصوص نا امید نکرده اند.

نظرات ۳۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato