مایکروسافت خرید اپلیکیشن تقویم سان‌رایز را تایید کرد

مایکروسافت خرید اپلیکیشن تقویم سان‌رایز را تایید کرد

مایکروسافت خرید اپلیکیشن تقویم سان‌رایز را تایید کرد

حدود یک هفته پیش، شایعاتی مبنی بر خرید اپلیکیشن تقویم Sunrise به گوش رسید که احتمالا در مورد آن در دیجیاتو خواندید. شنیده ها از یک معامله ۱۰۰ میلیون دلاری خبر می دادند که مایکروسافت را صاحب یکی از بهترین اپلیکیشن های چند پلتفرمه تقویم در بازار می کرد. احتمال می رفت که مایکروسافت قصد دارد با خرید سان رایز، از امکانات و قابلیت های کاربردی آن در بهبود اپلیکیشن تقویم خود بهره ببرد.

حالا خبر تایید شده؛ اما به صورت رسمی اعلام نشده که مایکروسافت برای خرید Sunrise دقیقا چه مبلغی پرداخت کرده است.

در ادامه با دیجیاتو باشید.

طی مراسم معرفی ویندوز ۱۰، نادلا به رسانه ها گفت که مایکروسافت دوباره دوست داشتنی خواهد شد. اما اگر این شرکت به خرید استارت آپ های محبوب ادامه دهد و آنها را پس از خرید نابود نکند، شاید بتوان این حرف نادلا را باور کرد.

به هر حال، خبر رسمی خرید سان رایز، اینجا در سایت مایکروسافت منتشر شده. در این پست از Rajesh Jha -که از مدیران مایکروسافت است- نقل شده: «امروز با خرید سان رایز و خرید Acompli توسط ما که اخیرا انجام شد، و همچنین با ظاهرا جدید و بهینه شده بسته آفیس برای ویندوز ۱۰ و ابزارهای لمسی، دسته بندی ابزارهای کاربردی ویندوز تکمیل خواهد شد.»

حتی خود نادلا نیز پیوستن سان رایز به مایکروسافت را در توئیترش تبریک گفته است.

Screen Shot 2015-02-12 at 10.06.54

اما اگر نگران نابود شدن سان رایز هستید، ظاهرا نیازی به نگرانی نیست. آقای Jha اعلام کرده که دسترسی رایگان به اپلیکیشن محبوب سان رایز کماکان برای تمامی پلتفرم ها به رایگان برقرار خواهد بود.

نظرات ۲۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل