محدودیت های نسخه رایگان OneNote 2013 برای ویندوز برداشته شدند

محدودیت های نسخه رایگان OneNote 2013 برای ویندوز برداشته شدند

محدودیت های نسخه رایگان OneNote 2013 برای ویندوز برداشته شدند

حدود یکسال پبش مایکروسافت نرم افزار OneNote 2013 را به صورت رایگان برای کامپیوترهای شخصی تحت ویندوز و همینطور مک های تولیدی اپل عرضه کرد، اما برخی از قابلیت های نسخه ی ویندوزی تنها در اپلیکیشن OneNote موجود در مجموعه ی نرم افزاری آفیس در دسترس بودند و نسخه ی رایگان ارائه شده فاقد آنها بود.

روز گذشته این شرکت اعلام کرد طی یک به روز رسانی این محدودیت ها از نسخه ی رایگان نیز حذف شده اند و همگان می توانند به آنها دسترسی داشته باشند و دیگر فرقی بین نسخه ی ارائه شده به همراه مجموعه ی آفیس و نمونه ی جداگانه آن وجود ندارد.

این بدان معناست که کاربران OneNote 2013 از این پس به کلیه امکاناتی که در زیر آورده شده دسترسی خواهند داشت.

  • امکان محافظت کردن از بخش خاصی از اسناد به وسیله کلمه ی عبور
  • قابلیت مشاهده نسخه های پیشین صفحات با استفاده از Page History
  • امکان یادداشت برداری در حین ضبط صدا و ویدئو
  • امکان جستجوی یک لغت خاص در صداها و ویدئوهای ضبط شده
  • امکان گنجاندن مستقیم سایر اسناد تهیه شده توسط مجموعه نرم افزاری آفیس در دفترچه های OneNote

به خاطر داشته باشید که OneNote 2013 با نسخه ای از این محصول که در ویندوز ۸ با رابط کاربری مدرن و مناسب نمایشگرهای لمسی ارائه شده دارای تفاوت هایی است و بیشتر مناسب کار در محیط دسکتاپ به حساب می آید.

مایکروسافت در حال توسعه ی مجموعه ی آفیس ۲۰۱۶ بوده و آماده سازی نسخه ای از آن تحت عنوان آفیس تاچ را که مناسب تلفن های هوشمند و تبلت ها خواهد بود را هم در دستور کار دارد و با این تفاسیر دور از ذهن نیست که ردموندی ها احتمالاً نسخه ی آتی OneNote را نیز به صورت رایگان در اختیار کاربرانشان قرار دهند.

برای دانلود OneNote ۲۰۱۳ جدید و مجهز به امکانات فوق الذکر می توانید از این لینک استفاده نمایید، شایان ذکر است که این نسخه با ویندوزهای هفت و هشت سازگاری کامل دارد.

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل