معرفی FarsCal؛ یک تقویم شمسی خوب برای کاربران آیپد و آیفون

معرفی FarsCal؛ یک تقویم شمسی خوب برای کاربران آیپد و آیفون

اگر به خاطر داشته باشید، در جعبه ابزارهای گذشته به معرفی چند مورد از برترین اپلیکیشن های تقویم شمسی در پلتفرم های موبایل پرداختیم. FarsCal نیز یکی از نمونه های خوب تقویم شمسی برای کاربران iOS محسوب می شود که در ادامه مطلب با قابلیت های آن بیشتر آشنا خواهید شد.

با دیجیاتو همراه باشید. 

FarsCal با رابط کاربری مناسب و امکانات خوبی که دارد، تقریبا کلیه نیازهای شما را از یک اپ تقویم شمسی برآورده کرده تا به نمونه های مشابه احتیاجی نداشته باشید. این اپلیکیشن علاوه بر تاریخ شمسی، تاریخ هجری قمری و میلادی را نیز به صورت همزمان در خانه های تقویم به نمایش در می آورد.

FarsCal 2

از امکانات FarsCal می توان به نمایش رویدادهای رسمی تقویم جمهوری اسلامی ایران (که هر ساله توسط دانشگاه تهران منتشر می گردد) اشاره نمود.

دیگر قابلیت های آن اضافه کردن رویداد با یادآور، ویرایش هر رویداد، تبدیل تاریخ از سه تقویم شمسی، قمری و میلادی به یکدیگر، نمایش روزهای گذشته و مانده تا پایان سال، نمایش رویدادهای شیعی و جستجو در مناسبت های مختلف هستند.

اگر برای چک کردن تاریخ تمایلی به باز کردن اپلیکیشن نداشتید، کافیست به آیکن FarsCal مراجعه کرده و تاریخ آن روز را به صورت برچسبی کوچک در گوشه آن مشاهده کنید. البته کاربران iOS 8 به بالا می توانند از ویجت اختصاصی این اپلیکیشن در مرکز اعلان ها بهره ببرند.

FarsCal با قیمت ۹۹ سنت در اپ استور برای دانلود قرار گرفته است. با توجه به امکانات خوبی که با آن بدست می آورید، پرداخت چنین هزینه ناچیزی غیر منطقی به نظر نمی رسد، از این رو دانلود این تقویم شمسی را به تمامی کاربران ایرانی iOS پیشنهاد می کنیم.

FarsCal
  • FarsCal
  • قیمت: ۰.۹۹ دلار
  • سازنده: Saeed Taheri
  • سیستم عامل: iOS
  • حجم: ۱.۶ مگابایت
دانلود
اپ‌استور

نظرات ۳۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato