انتشار دو پوستر تبلیغاتی جدید برای گلکسی S6 با تمرکز بر توانایی های باتری

انتشار دو پوستر تبلیغاتی جدید برای گلکسی S6 با تمرکز بر توانایی های باتری

تا کنون دیگر برای همه ی ما قطعی شده که سامسونگ کمپین تبلیغاتی خودش برای تلفن هوشمند گلکسی S6 را آغاز نموده و قصد دارد کم کم و تا پیش از معرفی این محصول در کنگره جهانی موبایل با نشان دادن نوآوری های موجود در آن همه حواس ها را معطوف خود نماید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

این شرکت کمی قبل با انتشار ویدئویی بسیار کوتاه خبر از دوربینی قابل توجه در پرچمدار بعدیش داد و همانطور که امروز صبح نیز برایتان نوشتیم ویدئویی دیگری بر روی اینترنت قرار گرفته که به سرعت عمل کهکشانی تازه کره ای ها اشاره دارد.

All-the-Galaxy-S6-teasers

اما سامسونگ به این موارد اکتفا نکرده و حالا تقریباً دوازده ساعت پس از انتشار ویدئوی دوم، دو تصویر تازه را در اشتراک توییتر خودش منتشر نموده است. این تصاویر نیز مانند تیزرهای پیش تر اشاره شده تا حدی دارای ابهام هستند. در یکی از آنها عبارت "کمتر متوقف شوید و بیشتر کشف نمایید" به چشم می خورد و دیگری دو جمله ی "بیشتر انجام دهید. زمان بیشتری به دست آورید." را نشان می دهد.

All-the-Galaxy-S6-teasers (1)

به نظر می رسد حال و هوای این تصاویر و پیغام هایی که در آنها گنجانده شده به توانایی ها باتری و شارژ سریع آن اشاره دارند. البته برخی منابع نیز معتقدند عبارت "کمتر متوقف شوید" می تواند به تکنولوژی های شارژ بی سیمی اشاره داشته باشد که وعده داده شده در گلکسی S6 ارائه خواهند گشت.

نظر شما در این رابطه چیست؟ و فکر می کنید کدامیک از حدس و گمان های صورت گرفته در مورد تصاویر مورد بحث درست هستند؟

نظرات ۲۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato