تلفن هوشمند Butterfly 3 از اچ تی سی در نیمه دوم سال معرفی می گردد

تلفن هوشمند Butterfly 3 از اچ تی سی در نیمه دوم سال معرفی می گردد

تا برگزاری کنگره جهانی موبایل امسال، MWC مدت زمان زیادی باقی نمانده و کمپانی اچ تی سی هم که یکی از شرکت کنندگان مهم این رویداد است خود را برای رونمایی از One M9 و One M9 Plus آماده می کند.

حال خبر رسیده که کمپانی مذکور در نظر دارد تلفن هوشمند دیگری که احتمالا Butterfly 3 نام دارد را نیز در آینده نه چندان دور عرضه کند.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

بر اساس گزارشی که به تازگی منتشر شده، این موبایل احتمالا دارای یک نمایشگر ۵.۲ اینچی Quad HD (با رزلوشن ۱۱۴۰ در ۲۵۶۰ پیکسل) است و به همین دلیل از مدل قبلی اش بزرگ تر خواهد بود.

تلفن هوشمند Butterfly 2 یک محصول مقاوم در برابر آب است و به همین دلیل انتظار می رود که مدل جدید آن نیز چنین مشخصه ای داشته باشد.

نکته دیگری که در اطلاعات لو رفته از @upleaks به چشم می خورد به تبلت HTC مربوط می گردد که مدت هاست شایعاتی در مورد آن به گوش می رسد.

بر این اساس، انتظار می رود که تبلت مذکور در سه ماهه دوم یا سوم سال رونمایی گردد که احتمالا زودترین موعد آن ماه آوریل (اواسط فروردین ماه ۱۳۹۴) و دیرترین زمانش هم سپتامبر (شهریور ماه) خواهد بود.

لازم است یادآور شویم که جزئیات زیادی در مورد این تبلت وجود ندارد اما بنابر شایعاتی که در رابطه با آن منتشر گردیده می توان احتمال داد که با الهام از نکسوس ۹ ساخته شده و به همین دلیل ممکن است که یک تبلت پیشرفته ۸.۹ اینچی باشد.

تبلت: سه ماهه دوم تا سوم Butterfly3  (با نام مستعار B3): در نیمه دوم سال معرفی می گردد
تبلت: سه ماهه دوم تا سوم
Butterfly3 (با نام مستعار B3): در نیمه دوم سال معرفی می گردد

نظرات ۱۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato