ارائه به روز رسانی قابل توجه برای Microsoft Band

ارائه به روز رسانی قابل توجه برای Microsoft Band

تقریبا چهار ماه از زمان عرضه دستبند سلامتی مایکروسافت موسوم به Microsoft Band می گذرد و حالا محصول یاد شده و اپلیکیشن همراه آن به نام Health نخستین آپدیت مهم خود را دریافت می کنند.

به موجب این آپدیت، امکانات جدیدی به دستگاه ذکر شده افزوده خواهد شد: Bike Tile از جمله این موارد است که در زمان دوچرخه سواری، دستبند را بهینه سازی خواهد کرد.

با استفاده از امکان مطالعه سریع نیز می توانید نگاهی آنی به اعلان های دریافتی خود بیاندازید و جالب تر اینکه، یک کیبورد مجازی نیز برای این محصول در نظر گرفته شده که امکان پاسخگویی به پیام های متنی دریافتی را برایتان فراهم خواهد کرد.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

مایکروسافت همچنین نوعی داشبورد تحت وب را برای اپلیکیشن Microsoft Health معرفی کرده که به کاربران MapMyFitness امکان می دهد، اطلاعات خود را با سرویس یاد شده سینک نمایند.

Microsoft-health-band
محبوب ترین آپدیت از نظر من، همان کیبورد مجازی است که امکان پاسخ دادن به پیام ها را از طریق دستبند فراهم می کند

پاسخ دادن به پیام های متنی از طریق یک نمایشگر ۱.۴ اینچی، کاری بس دشوار است اما کمپانی مورد بحث اعلام کرده که فناوری Word Flow آن، امکانی را برای شما فراهم خواهد آورد که با کمترین میزان خطا، عمل تایپ را انجام دهید.

مایکروسافت همچنین امکان ارائه فرامین صوتی را نیز برای کاربران این محصول فراهم آورده تا در صورتی که فناوری یاد شده هم نتوانست مشکل شان را حل کند، به راحتی بتوانند متن مورد نظرشان را تایپ نمایند.

شاید بهترین آپدیتی که امروز اعلام گردید Bike Tile باشد. دنبال کردن فعالیت های دوچرخه سواری (به ویژه در فضاهای دربسته) برای اغلب دستبندهای سلامتی، کاری دشوار است اما مایکروسافت اعلام کرده که Bike Tile به خوبی می تواند این کار را انجام دهد و توانایی دنبال نمودن فعالیت های استفاده کنندگان از دوچرخه های معمولی و ثابت را در آن گنجانده است.

به موجب این قابلیت، همچنین امکان اندازه گیری خودکار ضربان قلب در حین دوچرخه سواری برای شما فراهم خواهد بود و علاوه بر سرعت، می توانید مدت زمان باقی مانده برای سرد شدن بدن و بازگشت به شرایط عادی را روی صفحه نمایشگر آن مشاهده نمایید.

داشبورد جدید اپلیکیشن Health نیز امکان دسترسی به کلیه اطلاعات ذخیره شده موجود در اپ های موبایل را (با فضایی بیشتر) را برای تان فراهم خواهد کرد.

به این ترتیب، کلیه اطلاعات مربوط به خواب، ورزش و تمرینات بدنی شما از طریق هر مرورگری قابل دسترس خواهند بود.

علاوه بر اپلیکیشن MyMapFitness، امکان دستیابی به اطلاعات دستبند سلامتی مایکروسافت از طریق پلتفرم Microsoft HealthVault نیز فراهم خواهد بود.

این پلتفرم می تواند کلیه اطلاعات سلامت شما را سازماندهی نموده و در صورتی که مایل باشید، آنها را با مراکز درمانی یا پزشک خود به اشتراک بگذارید.

ناگفته نماند که کاربران دستبند مایکروسافت می توانند با اعمال پاره ای تنظیمات، اطلاعات مربوط به خواب و تمرینات بدنی خود را به صورت خودکار برای این پلتفرم ارسال نمایند.

ردموندی ها همچنین یک کیت توسعه نرم افزار را برای این دستبند معرفی کرده اند که امکان استفاده از اپلیکیشن های شخص ثالث را روی مچبند مورد بحث فراهم می کند.

توسعه دهندگان نرم افزار همچنین می توانند با استفاده از این کیت، به صورت مستقیم داده ها را از سنسورهای دستگاه دریافتن نمایند و از طریق آنها، اپلیکیشن های مبتکرانه فراوانی را برای گجت مورد بحث بسازند.

با این همه، هنوز هم مشخص نیست که در نهایت چه تعداد از توسعه دهندگان برای این دستگاه اپلیکیشن ارائه خواهند کرد. در پایان باید اضافه نماییم که آپدیت های مربوط به Microsoft Band و اپلیکیشن Health ظرف چند روز آینده در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

MSHealth_WebApp_Steps_MonthChart

نظرات ۱۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato