دانلود کنید: شماره اول ماهنامه الکترونیکی دیجیاتو

دانلود کنید: شماره اول ماهنامه الکترونیکی دیجیاتو

دانلود کنید: شماره اول ماهنامه الکترونیکی دیجیاتو

دیجیاتو این روزها در حالی ۱۰ ماهگی خود را پشت سر می گذارد که به لطف شما توانسته مرز ۴ میلیون بازدید ماهیانه را پشت سر گذارد.

در طول این ۱۰ ماه، بیش از ۵ هزار و چهارصد مطلب در سایت منتشر شده که هر یک از آنها برای ما درسی را به همراه داشته است. بازخوردهای شما در طول این مدت، کمکمان کرد تا روز به روز بهتر شویم و رسانه ای را به وجود آوریم که همگی به فعالیت در آن افتخار می کنیم.

دیجیاتو این روز ها با نگرش متفاوتی که نسبت به دنیای تکنولوژی داشته، توانسته تا نگاه های بسیاری را به خود معطوف کند. نگاه هایی که البته بیش از هر چیز، مدیون خانواده گرم کاربران سایت است.

امروز خوشحالیم که تولد ماهنامه دیجیاتو را با شما جشن بگیریم. ماهنامه الکترونیکی دیجیاتو از این پس چکیده ای از بهترین مطالب سایت را با خود به همراه خواهد داشت و سعی می کند به رایگان، آنچه که ساعت ها برایش زمان گذاشته شده را، در اختیار علاقه مندان قرار دهد.

ما در دیجیاتو معتقدیم که با بالا بردن سطح علمی هموطنان خود، می توانیم نقشی هر چند کوچک را در پیشرفت ایران ایفا کنیم. فراموش نکنید که سفیران این ماجرا شما هستید. پس امیدواریم که با به اشتراک گذاری این ماهنامه، کمک کنید تا افراد هرچه بیشتری از مطالب آن بهره مند شوند.

مثل همیشه چشم انتظار بازخورد های گرم شما هستیم.

digi-mag

دانلود رایگان شماره اول ماهنامه الکترونیکی دیجیاتو (با حجم ۱۷ مگابایت)

ویجیاتو

نظرات ۴۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل