پوستر تبلیغاتی لو رفته، خبر از ساخت یک ساعت هوشمند لوکس از هوآوی می دهد

پوستر تبلیغاتی لو رفته، خبر از ساخت یک ساعت هوشمند لوکس از هوآوی می دهد

Huawei Watch نام نخستین ساعت هوشمند مبتنی بر Android Wear کمپانی هوآوی است که اخیرا پوستر تبلیغاتی آن لو رفته.

آنطور که از این تبلیغ می توان دریافت، ساعت هوشمند کمپانی مورد بحث برای آقایان ساخته شده، صفحه ای گرد دارد و در زمره کالاهای لوکس جای می گیرد.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

روی پوستر لو رفته از اسمارت واچ مذکور هم این عبارت به چشم می خورد: «طراحی بدون زمان، عمکلردی هوشمند». آنطور که تصویر نشان می دهد، ساعت هوشمند هوآوی به خاطر «طراحی کلاسیک و ساخت بدون عیب و نقصش هیچگاه دمده نمی شود.»

این گجت همچنین محصولی هوشمند است چراکه «پیشرفته ترین فناوری پوشیدنی مبتنی بر Android Wear» لقب گرفته.

ریچارد یو، مدیر عامل هوآوی، سال گذشته و زمانی که از این فناوری سخن می گفت اظهار داشت که ساعت مورد بحث محصولی متمایز است و درست مانند Gear S به تنهایی مورد استفاده قرار می گیرد و این بدان معناست که از استاندارد ارتباطی ۳G نیز پشتیبانی می کند.

با در نظر داشتن این مسأله که هوآوی اخیرا یک دستبند ۴.۵G LTE را معرفی نموده، دلیلی وجود نخواهد داشت که ساعت هوشمند جدید آن از استاندارد ۴G LTE پشتیبانی نکند.

یو مدعی شده که Huawei Watvh از نظر عملکرد و قابلیت، Gear S را پشت سر می گذارد و برخلاف محصول سامسونگ که از استاندارد ۳G پشتیبانی می کند، این ساعت از نوع ۴G خواهد بود.

انتظار می رود که در کنار این گجت، شاهد معرفی محصولات دیگری از این کمپانی در MWC امسال باشیم. یکی از آنها احتمالا نسخه بعدی TalkBand B1 است و دیگری هم مدل جدیدی از Mediapad X1 خواهد بود که محصولی مابین فبلت و تبلت محسوب می گردد.

X1 دارای یک نمایشگر ۷ اینچی است و کلیه امکانات یک تبلت اندرویدی برای آن در نظر گرفته شده و در کنار آن، قابلیت برقراری تماس های تلفنی را هم دارد.

huawei

 

Images-of-Huawei-Watch-leak

نظرات ۱۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato