اپل واچ از قابلیتی ویژه برای مصرف بهینه باتری بهره می برد

تنها یک هفته تا مشخص شدن کلیه امکانات اپل واچ باقی مانده، با این همه، نیویورک تایمز اقدام به انتشار جزئیات جدیدی در خصوص این ساعت هوشمند نموده.

تعدادی از کارکنان اپل که در پروژه ساخت این گجت مشارکت داشته اند به خبرنگار روزنامه مذکور گفته اند که باتری اپل واچ دارای قابلیت خاصی به نام Power Reserve است که مصرف انرژی دستگاه را کم کرده و به لطف آن ساعت همچنان می تواند زمان را نشان دهد.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

عمر باتری از جمله مهم ترین نگرانی هایی بوده که در رابطه ساعت هوشمند اپل و دیگر پوشیدنی ها مطرح می شده، علاوه بر این، تکنولوژی باتری های موجود به گونه ای است که فضای کافی برای قرار دادن پیلی که بتواند شارژ دستگاه را برای زمانی طولانی حفظ کند، در اختیار سازندگان قرار نمی دهد.

طراحی اپل واچ شباهت زیادی به ساعت هوشمند سامسونگ دارد

ساعت هوشمند اپل هم از این امر مستثنی نیست و براساس گزارشات، کاربرانش باید آن را هر شب شارژ نمایند. حالا در مقاله ای که در نیویورک تایمز منتشر گشته، جزئیات تازه ای در مورد فرایند توسعه گجت مورد بحث پشت درهای بسته مشاهده می شود که در ادامه توجه شما را به آنها جلب خواهیم کرد.

مهندسان اپل که همواره تلاش داشته اند اپل واچ را به بهترین شیوه ممکن طراحی کنند، بدنه ای را برای آن در نظر گرفته اند که شباهت زیادی به اسمارت واچ های Gear از سامسونگ دارد.

در این گزارش همچنین ذکر شده است که طراحان محصول مورد بحث در ابتدا قصد داشته اند که حسگرهایی را برای پایش استرس و فشار خون در آن بگنجانند اما آن ایده ها پس از بروز مشکلاتی در حسگرهای یاد شده به کلی به دست فراموشی سپرده شدند.

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟